Menu
Úvod  › 

Jak udělat dojem na první schůzce

Máte jen několik hodin na to, abyste okouzlila svého ideálního muže. Jak si nepokazit první rande a získat cenné body?

Konečně vás pozval na schůzku muž, který není ženatý, alkoholik a dokonce ani jinak divný. Zamlouvá se vám a samozřejmě vám tak záleží na tom, abyste na něj udělala dobrý dojem a vaše první schůzka měla šanci na pokračování. Tady jsou základní pravidla, jejichž dodržování vám v tom pomůže.

Mluvte

Ženy obviňují muže, že dokáží mluvit jen o sobě, nicméně je klidně možné, že se jen snaží vyplnit prázdný komunikační prostor a prodlevy v komunikaci. Pokud očekáváte, že vás muž bude na schůzce bavit a udržujete si odstup, výsledkem může být buď trapné mlčení nebo únavný monolog o jeho osobě. Buďte otevřená a přátelská, takové chování vám zajistí cenné body. Na druhou stranu dejte prostor i partnerovi a prokládejte své mluvení i pauzami k naslouchání.

Buďte chytrá

I když se z této věty stalo Paroubovské klišé, skutečnost je taková, že mozek je skutečně sexy a chytré ženy mají mnohem větší šanci na úspěch u mužů. Snažte si udržovat všeobecný přehled, čtěte a zajímejte se o dění kolem sebe, získáte víc konverzačních témat.

Buďte sexy ale ne příliš

Je přirozené, že chcete vypadat co nejlépe, ale pokud si oblečete top s vražedným výstřihem, minisukni velikosti poštovní známky a síťované punčochy, zaženete na útěk i toho nejodvážnějšího zájemce. Svou sexualitu a svůdnost dávkujte rozumně a s mírou.

Dávejte pozor

Pokud si budete během schůzky vyřizovat telefonáty, nebudete působit žádaně a zaměstnaně, jak nejspíš chcete, ale jen nevychovaně. Vypněte si telefon, nebo berte jen nezbytně nutné hovory. Dáte tak svému partnerovi najevo, že je pro vás důležitý a zajímá vás, co říká.

Nespěte s ním

Vyspala jste se s ním na první schůzce, potom se těžko můžete divit, že už vám druhý den nezavolá. Ostatně proč by měl, když jste mu hned v prvních hodinách dala všechno a s trochou nadsázky už mu nemáte co nabídnout. Možná vám to zní jako prvorepublikové pravidlo, ale skutečnost je taková, že muži stále touží lovit a dobývat. Sexem na první schůzce jim tuto radost zkazíte a sebe připravíte o další slibné pokračování.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Seznámení