Menu
Úvod  › 

Mužské signály, aneb jak poznat jeho zájem?

Jak poznat zájem ze strany muže? Stačí rozluštit mužské signály lásky a budete mít okamžitě jasno! Číst v náznacích opačného pohlaví není až tak složité, jak si většina žen myslí ? stačí jen umět rozluštit určitá gesta, která o daném muži prozradí prakticky úplně vše. Jestliže i vy chcete znát jejich tajnou řeč, pak si přečtěte náš dnešní článek. Společně v něm odhalíme nejčastější mužské signály lásky.

Jak rozpoznat mužské signály lásky?

Chystáte se do společnosti? Pak vám náš dnešní manuál zaměřený na mužské signály lásky zaručeně přijde vhod. Nečekejte na náhodu a už vůbec nespoléhejte na předsudek, že muži zásadně dělají první krok - to byste se taky nemusela dočkat! Jakmile zpozorujete nějaký z následujících signálů, pak neváhejte - ten muž po vás touží!

Zvedání obočí

Hned na začátek si představme signál, který není na zpozorování zrovna nejjednodušší, ale na druhou stranu je zaručený! Pozdvihnutí obočí je jasný důkaz jeho zájmu a náklonnosti. Při rozhovoru tedy bedlivě sledujte, zda váš vyvolený náhodou tu a tam nezdvihne obočí - může to trvat jen vteřinku, ale záměr je jasný!

Pootevírání úst

Dalším signálem lásky ze strany muže je pootevírání úst, což rovněž dává najevo jeho zájem. Muži ústa často otevírají i nevědomky a to v případě, kdy se jim zamlouvá ten, kdo stojí před nimi. Pokud se jeho ústa pootevřou v případě, kdy se s vámi dá do hovoru nebo se vám podívá přímo do očí, pak na nic nečekejte!

Úprava zevnějšku

Zapomeňte na předsudek, že o svůj vzhled pečují jen ženy. I muži si totiž na své vizáží zakládají - samozřejmě najdou se výjimky potvrzující pravý opak - a ve snaze zaujmout ženu se jejich touha vypadat perfektně ještě zdvojnásobí. Neustále se prohlíží, zda nemají smítko na košili, upravují si zapnuté knoflíčky nebo sledují, zda nemají šmouhy na botách.

Další signály lásky:

 

  • dává si ruce v bok

 

 

  • dotýká se obličeje

 

 

  • dělá se hezčí

 

 

  • tváří se vstřícně

 

 

  • sleduje vás hlubokým pohledem

 

 

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 4.5/5 (2 hlasy)

Další články k tématu: Seznámení