Menu
Úvod  › 

Romantika pro dva ? 3 tipy

Většinou jsou to právě ženy, které si potrpí na romantiku. U mužů se to už tak často nevidí, ale co by neudělali pánové pro svou milou. Romantika nemusí být sladká tak, že z ní dostanete cukrovku. Naopak může být velmi příjemným zpestřením pro oba. Sledovat přeslazené filmy a dvě hodiny si kousat nehty nemusíte, stačí na to jít s vtipem pánové.

Romantický wellness pobyt

Pobyt ve wellness zahrnuje široký pojem, obsahující jak stránku těla, tak ducha. Cílem takového pobytu je, aby se člověk cítil co nejlépe, což by mělo plynout z fyzické, duševní i sociální pohody. Programů zahrnující wellness pobyty dnes existuje celá škála. Vyrazit můžete na celý víkend, ale klidně vystačí vypnout z běžného života na 2 hodiny a posedět "ve vířivce" dát si šampaňské s jahodami a užít si celkovou pohodu. Mimo jiné nejde pouze o romantiku, ale mnohdy i výtečnou milostnou předehru. Záleží jen na vás, zda dáte přednost pár hodinám pohody či celému víkendu.

Čokoládová masáž

Když už jsme nakousli milostnou předehru, také čokoládová či medová masáž prováděná doma není tak úplně od věci. Co k takové romantice potřebujete? Med nebo čokoládovou emulzi, ručníky, dobrou náladu a zatažené závěsy. Atmosféru umocní láhev dobrého vína a aromatické svíčky. Masáž si samozřejmě provedete navzájem, takže muž ani žena nepřijdou zkrátka.

Společná sprcha

Nemáte-li vanu, vůbec nemusíte naříkat. Stejně v ní není mnohdy místo pro dva. Společná sprcha má také své kouzlo. Stačí vytvořit intimní atmosféru pomocí lampičky nebo svíčky, voňavého sprchového gelu a šikovných rukou. Vy umyjete svou milou a ona zase vás. Vsaďte se, že až jí ponesete v náručí do ložnice, kde budou ledabyle poházeny okvětní plátky růží, odpustí vám neodpustitelné. Romantika je zkrátka vše, co je milé, příjemné a nemáme to každý den. Rozhodně to nemusí být nuda.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Seznámení