Menu
Úvod  › 

Chyby na schůzce, které dělají i chytré ženy

Konečně máte rande, o které mimořádně stojíte, a chcete, aby dopadlo co nejlépe. Jenže spolu s tím, jak se snažíte zapůsobit co nejlépe, se dopouštíte i zbytečných chyb. Tady jsou ty nejčastější, které ženy na schůzkách dělají.

Je úplně jedno, jestli jste kandidátka Miss World nebo nenápadná kancelářská myška, když vás pozve na rande muž, který se vám skutečně líbí, budete pravděpodobně pociťovat stejnou míru nejistoty a rozpaků. Zvlášť první schůzka může být skutečně ošidná. Věděla jste například, že druhý člověk si většinu svých názorů na vás utvoří během prvních deseti minut konverzace? Pokud chcete zapůsobit a zajistit si pozvání na další schůzku, vyvarujte se zásadně následujících chyb. Ty totiž muži na ženách skutečně nesnášejí:

Snažíte se být příliš sexy/příliš dominantní

I když si z nějakého neznámého důvodu většina žen myslí opak, pro muže není nic tak odrazující jako příliš okatě flirtující žena, která mu strká pod nos své vnady a snaží se mu nabídnout hned na první schůzce úplně všechno. Pokud o vás nestojíme jako o úlovek na jednu noc a uvažovali jsme někdy o pokračování, stavění se do role "samice", která vám není vlastní, nás dokonale znechutí. Nehledáme protřelou, zkušenou ženu, kterou už nemůže nic překvapit a nezná stud. Chceme partnerku, pro kterou budeme jedineční a o kterou budeme muset usilovat. Navíc je kdokoli, kdo se staví do póz, velmi průhledný a to nás nezajímá.

Pořád se smějete

Pokud propadáte záchvatům nuceného smíchu i ve chvílích, kdy si objednáváme z jídelního lístku, rozlučte se s pozváním na další schůzku. Chápeme, že nás možná chcete potěšit a ukázat nám, že je vám v naší přítomnosti dobře, ale my si chceme váš úsměv a smích zasloužit. Jestliže se smějete pořád a bez příčiny, získáme pocit, že jsme buď neskonale nudní a vy se to snažíte zamaskovat, nebo že jste blázen. Mnohem víc oceníme, když nás "setřete" za nepodařený vtip, než když se nám snažíte podlézat vynuceným smíchem.

Příliš pijete

Libí se vám opilí muži? Ne? Potom vězte, že opilé ženy působí ještě stokrát hůř než opilci. Jen těžko byste hledala spolehlivější způsob, jak nás odradit od dvoření a svádění, než je vaše blekotání, nesrozumitelná artikulace, nejistý krok, nechutné vtípky a dech páchnoucí po natráveném alkoholu.

Snažíte se působit, že nikoho nepotřebujete

Chápeme, že emancipace je velmi módní záležitost a rozhodně si nemyslíme, že je vaše pohlaví méně hodnotné nebo výkonné. Proto však ještě není potřeba dokazovat nám v každé druhé větě, jak jste silná, nezávislá a vůbec nikoho na světě nepotřebujete. Většina mužů nestojí o ufňukané nesamostatné hysterky, ale mužatky, které nám touží dokázat, že nás na počkání přeperou, nás také příliš neberou. Rádi máme pocit, že máte i svou slabou stránku, se kterou vám můžeme pomoci a že nás potřebujete ještě i k jiným věcem, než je pravidelná dodávka spermatu.

Chichotáte se a šeptáte se svou kamarádkou

Zřejmě nejhorší noční můra každého muže je vytoužené rande, na které si s sebou přivedete svou nejlepší kamarádku. Chichotání, holčičí narážky a nedejbůh šeptání nás přivádí k šílenství; a skutečně nejde o šílenství v sexuálním slova smyslu. Nemáme zájem poslouchat, jak dlouho se se svou kamarádkou znáte a jak probíhaly vaše mejdany na intru, chceme vás mít jen pro sebe a poslouchat pouze vás. Na vaše kamarádky nejsme na rande zvědaví.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Seznámení