Menu
Úvod  › 

Tajemství úspěšného lovce!

Muži byli stvořeni, aby lovili ? to je známý fakt. Chybí ti ženská společnost? Potřebuješ vedle sebe krásku, která tě kdykoliv uspokojí a bude tvou oporou? Myslíš, že je ten pravý čas sbalit nějakou "buchtu"? Jestliže je to tvůj případ, mám pro tebe pár tipů.

Zákony flirtování nejsou zdaleka tak těžké, jak se mohou na první pohled zdát. V zásadě je hlavní zůstat sám sebou a zapůsobit natolik, že tě bude chtít vidět znovu. Jak na to? To se dozvíš v tomto článku.

Kde se seznámit? Možností je spousta. Možná už dlouho v práci/ve škole chodíš kolem sympatické slečny, kterou ses bál dříve oslovit. Jdi se v pátek bavit s kamarády a seznamuj se v barech. Obhlédni kámošky svých kamarádů, nech si nějakou doporučit. Začni pracovat jako číšník v místní restauraci a seznámíš se denně s desítkami žen. Také v zájmových kroužcích se dá seznámit. Stačí se dívat kolem sebe.

Správné načasování je nutnost! V baru uvidíš kočku, co se na šrot válí po podlaze a rozhodneš se ji oslovit. Hned při tvém prvním slově tě pokropí zvratky. Řekněme jen, že tohle nebylo zrovna dobré načasování. Vytipuj si ženy, které vypadají přístupně, přátelsky a zrovna stojí někde samy (ne v hloučku kamarádek, kde by se styděly).

Nezapomeň na slušné vychování! Balící fígle jako pískání, volání nebo snad plácnutí přes zadek na nás holky nefungují. Naopak nás to vystraší a odradí. Buď slušný gentleman a začni tak, jak se sluší a patří. Nejprve pozdrav ("Přeji pěkný den, dámo."), poté se nezapomeň představit ("Jmenuji se Tomáš.") a jestliže oplýváš humorem, tak přidej nějakou vtipnou poznámku, kterou zapůsobíš.

Důležitý je první dojem! Mnoho žen dá právě na první dojem. Pokud jí od začátku budeš sympatický, bude se to velmi dobře vyvíjet. Základem je upravený vzhled. Zapomeň na špinavé a zpocené tričko a neurčité strniště. Dbej o svůj zevnějšek. Určitě se také sluší podat ruku na představení a upřímně se usmát. Hluboký pohled je pak už samozřejmostí, jestliže chceš dívku pobláznit.

Hlídej si řeč tvého těla - nemáchej příliš rukama, stůj klidně, nespěchej příliš při mluvě, aby ti bylo rozumět, hlavně ji nepoprskej a nedotýkej se jí rukama zbytečně brzo. Když ji hned na potkání vezmeš kolem ramen, vyděsí ji to. Jsi přece jenom pro ni cizinec.

Zvol zajímavou konverzaci. Tvým úkolem bude se o potenciální přítelkyni dozvědět co nejvíce informací. Nemluv jen o sobě, ale hlavně naslouchej. Dej ji najevo, že vnímáš, co říká. Ne aby tě napadlo hodiny a hodiny do ní valit o své bývalé přítelkyni nebo sportu, který provozuješ - to by se unudila k smrti. Začněte běžnými tématy, jako jsou zájmy, práce, škola, přátelé, budoucnost, politická situace nebo hudba a filmy... Nejsou to žádná děsivá nebo příliš osobní témata.

Nezapomeň to správně ukončit! Ke konci konverzace ji nezapomeň pozvat na skleničku (pokud jste v baru), popřípadě se domluvte na společném obědě a HLAVNĚ si vyměňte telefonní čísla nebo jiný kontakt na sebe. Vidíš, není to tak těžké. Buď přirozený a sympatický a všechno půjde jako po másle. Stačí jen sebrat krapet odvahy ji oslovit.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Seznámení