Menu
Úvod  › 

Výhody offline seznamování

Seznamování online zná každý a většina z nás má s tím i nějakou zkušenost. Když ne osobní, tak alespoň z blízkého okolí. Seznámit se na internetu má bezpochyby své výhody, ale i nevýhody. Stejně tak i offline seznamování má svá pro a proti. My se dnes zaměříme na výhody, které tento typ seznamování sebou přináší. Je každého volbou, zda dá přednost osobnímu kontaktu nebo online seznamce. Ostatně posuďte sami, co je pro vás lepší.

Na vlastní oči...

První výhodou seznámení offline je, že někoho potkáme a necháme pracovat chemii. Dotyčná osoba se nám líbí a cítíme, jak to tam jiskří. Naše oči neklamou tak, jak mohou klamat fotografie na internetu, kde si je řada lidí ještě upravuje přes různé filtry. Může se tak stát, že ta krásná modrooká slečna s úžasně hladkou pletí má oči spíš do zelena a pleť unavenou, šedou se známkami po akné. Kdežto vaše oči fungují skvěle a to co vidíte, není nijak upraveno různými filtry.

Zdroj:Offline seznamování

Vůně...

Možná to zní divně, zato logicky. Příroda nás obdarovala čichem a nemáme na mysli momentálně parfém. Někteří lidé nám voní a jiní zkrátka ne. Je to proto, aby se v přírodě nepárovali lidé, kteří se prostě párovat nemají. Třeba z důvodů příbuzenství. Ono v podstatě celý svět je jedna velká rodina. Sexappeal není pouze otázkou vkusu, ale i biologického naprogramování. Všichni zkrátka umíme číst mezi řádky a zachytit signály potencionálního partnera. Zachycujeme signály z jeho/její tělesné vůně, hlasu, pohybů, křivek, tváře. O to vše jsme na seznamce online okradení a de facto dochází k umělému seznamování.

Možnost se více poznat...

Psaním si několika řádků denně nezjistíte tak rychle, jaký ten člověk doopravdy je. Jak se chová ve společnosti, jak zareaguje na tu či onou situaci. Díky seznámení se offline vidíme do daného člověka mnohem dříve. Jedno kafe, zmrzlina, pizza, kino a víte, zda ano či ne. Kdežto psaní si na nějaké sociální síti či seznamce může trvat měsíc, než se vůbec sejdete a není jisté, zda k tomu vůbec dojde.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Seznámení