Menu
Úvod  ›   › 

Jak poznáš, že se do tebe zamiloval?!

Už je to nějaký ten pátek, co se znáte a tobě se moc líbí. Chtěla bys být více než jen kamarádka, ale co když to necítí stejně?

Samozřejmě každý jsme jiní a každý reagujeme na situace jinak. Nemůžu ti říct přesný návod, jak to poznáš zrovna u toho dotyčného. Ale existuje pár obecných znaků, které se šíří veřejností. Možná, že tě inspirují a pomohou ti se zorientovat v jeho citech!

Pokaždé, když tě vidí, se usměje! Rozzáří se mu oči, nahodí přiblblý výraz a to protože vidí ženu, do které se zamiloval.

Je v tvé přítomnosti nervózní! Sám tápe, jak to mezi vámi je. Pohrává si s vlasy, sahá si na nos, máchá rukama, přešlapuje z místa na místo... bojí se, aby něco nepokazil, aby neřekl něco hloupého, čím by tě odradil. Je to roztomilé!

Neustále je ti na blízku! Jaká to náhoda, že se neustále potkáváte. Jdeš někam a potkáš zrovna jeho. Jezdí na stejné akce a události jako ty. Nesmí chybět nikdy v hospodě, když jsi tam ty. Snaží se být v tvé blízkosti a zjišťovat situaci.

Kontaktuje tě! Že ti napíše na Fb je normální. Ale pokud za tebe utrácí peníze i za SMS a volání, tak už to není jen tak. Pokud si píšete, snaží se udržovat konverzaci aktivní. Pořád se tě na něco ptá, píše delší zprávy a snaží se působit mile a sympaticky.

Je na tebe až přehnaně milý! Vypadá to, že by pro tebe udělal cokoliv na světě. Pokud bys byla mrška, mohla bys toho parádně využít. Nech se pozvat aspoň na večeři!

Když pije, odhazuje zábrany! Pokud je před tebou až na mol opilý, zřejmě půjde s city napovrch. V ten moment mu bude vše jedno, nebude moct skrývat, jak tě má rád a další den se bude stydět za své chování. Ačkoliv bude litovat a sypat si popel na hlavu, tak vlastně bude rád, že nyní řešíte, jak to mezi vámi je.

Chce s tebou být sám! Když jste někde v partě a kecáte, nenápadně si tě odstrkuje od všech, abyste byli na chvíli sami. Zároveň dává všem okolo najevo, že jsi JEHO, tak ať si dají všichni pohov! Na konci večera tě bude chtít sám odvést domů.

Má na tebe vždycky čas! Kdykoli můžeš ven, on může taky. A když náhodou mu do toho něco vletí, bude dělat vše proto, aby to zrušil a mohl být s tebou. Láska není tak složitá, jak se na první pohled zdá. A navíc nedáš nic za to, pokud se zeptáš a projevíš upřímnost. Jak to mezi vámi tedy je?

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Seznámení