Menu
Úvod  › 

Co na nás muži milují?!

Každá jsme jiná, každá jsme jedinečná. Na každou také čeká někdo, kdo ji bude milovat přesně takovou, jaká je. Nebude ji chtít změnit a bude zbožňovat každičký detail na jejím vzhledu či povaze.

Které maličkosti na nás muži tedy milují? Zeptala jsem se několika ve věku od 18-30let a shrnula jsem jejich výpovědi do tohoto článku. Tak se pěkně usaď, uvař si kafíčko a začti se.

  • Když jsi roztomilá. Roztomilost by se neměla podceňovat. Máš depky ze své výšky, že jsi příliš malá? Je ti 20, ale lidé ti tipují 15? Nevadí. Co je malé, to je milé a v posteli roztomilé!
  • Když jsi rozcuchaná. Ačkoliv si dáš dost často se svým účesem práci, chlapi stejně raději ocení přirozený rozcuch. Taky tě tvůj miláček neustále cuchá a tahá za vlasy? Ty si možná myslíš, že máš na hlavě afro a že vyžehlené vlasy svázané v culíku by vypadaly lépe... no on pořádné háro považuje za děsně sexy!
  • Když jsi ospalá. Ráno vstaneš, koukneš se do zrcadla a lekneš se. Že po ránu vypadá hrozně si myslí většina žen napříč celým světem. Jenže právě takové nás muži milují. Přirozené, rozcuchané, roztomilé ospalé a v malé noční košilce.
  • Když máš na sobě jeho oblečení. Spousta mužů má "úchylku", že rádi vidí své drahé polovičky v jejich tričku nebo trenkách. Oblečení nám je krapet větší, za to je mega pohodlné a navíc můžeme cítit jeho vůni celý den. Pro kluky je to zvláštním způsobem rajcovní.
  • Když se usměješ a rozzáří se ti očka. A víš proč? Protože si právě uviděla jeho a on okamžitě pozná, jak poblázněná do něj stále jsi.
  • Když ho hýčkáš. Jednou za čas dokaž svému milému, jak moc ho miluješ a jak moc si ho vážíš. Bez důvodu, jen tak. Připrav mu dobrou večeři (na to utáhneš každého chlapa), navoď skvělou atmosféru, dejte si vanu, zajděte do kina, udělej mu masáž nebo mu třeba předveď nové sexy prádélko.
  • Když tě může ochraňovat. Takoví jsou muži. Chtějí mít vždycky navrch. Rádi by nás opatrovávali a nenechají nás jít kamkoliv samotné. Musí si neustále dokazovat jak silní a odvážní jsou. Tak ho nech si to užívat třeba při koukání na horor.
  • Když mu dokážeš spravit náladu. Znáš ten pocit, kdy chytneš veselou náladu a jsi plná vtípků a poznámek, které každého rozesmějí? Tvůj nakažlivý smích rozesměje i mrtvého. Buď pozitivní, plná energie a podnikavá.
  • Když se nebojíš experimentovat. Ať už v sexu nebo jen tak ve vztahu nebojíš se zkoušet nové věci. Do všeho jdi po hlavě a neboj se! Společně zvládnete cokoliv.

Jsou to opravdové maličkosti, které mu ale dokáží vyčarovat úsměv na tváři. Pro takové maličkosti stojí za to se zamilovat, no ne?

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Život a manželství