Menu
Úvod  › 

3 tipy jak uspokojit manželku

V mužském světě je otázka, jak uspokojit manželku velmi zásadní. Spokojenost partnerky je základem šťastného, spokojeného a harmonického vztahu, což je především v případě manželství důležité. Mezi mileneckým dobrodružstvím a manželstvím je propastný rozdíl, a pokud jde o uspokojení drahé polovičky, nemusí léty osvědčené praktiky po určité době zabírat. Uspokojit manželku i po létech nemusí být tak složité, stačí jen naslouchat, jakým jazykem lásky hovoří.

Přesto, že se dva lidé velmi milují, může dojít k určitému nedorozumění či odcizení. Je to proto, že každý člověk hovoří jiným jazykem lásky. Pro jednu ženu je nutné slyšet slova, jako miluji tě, jsi krásná, chybíš mi. Druhá potřebuje spíše doteky, polibky a hodně tělesného kontaktu. Další pak skutky namísto sladkých slov - umyté nádobí, vyvenčený mazlíček, pověšené prádlo, vysypaný odpadkový koš a jiná (ačkoliv drobná) pomoc v domácnosti.

Zdroj:Jak uspokojit manželku

Méně znamená více

Mnoho mužů se domnívá, že ženy potřebují a chtějí dostávat nákladné dárky. Tak samozřejmě, většina žen bude ráda, když dostane nové hodinky, náušnice či řetízek, které si jinak nekoupí. Ale věřte, že méně znamená mnohdy více. Než jeden nákladný dárek jednou za rok uvítá žena drobnosti - prostě jen tak, že na ni myslíte.

Koláček z pekárny, protože jste měli cestu kolem. Čokoládu ve tvaru srdíčka nejen na Valentýna, ale cvrnkla vám do nosu při nákupu svačinky. Míjeli jste květinářství a zahlídli kytku nevídané krásy, která vám připomněla vůni vaší manželky. Jistě... od tud...po tud. Nic se nemá přehánět, ani láskyplné maličkosti dokážou mnohdy divy. I pěkná či nažhavená SMS během dne. Velká láska se ukrývá za malými drobnostmi.

Špatnou náladu z práce nechte za dveřmi

Vaše žena doma čeká s večeří a úsměvem na tváři. Vy vcházíte domů a bručíte, jako medvěd. To na příjemné atmosféře moc nepřidá. Ze spokojené hospodyňky je okamžitě nabručená žena, že i mléko by raději z jejího pohledu zkyslo. Není se čemu divit. Chlapi jsou schopni během hodiny přepnout a těšit se z dobrého fotbalu. Nakazíte-li kyselostí partnerku, jen tak vás úsměvem neobdaří. Nikdo po vás nechce, abyste se přetvařovali, ale vaše žena nemůže za to, že kolega je trotl.

Polibky, doteky, společné okamžiky

Nikdy, ale opravdu nikdy nezapomínejte, a to ani po x letech manželství, dát své ženě polibek, když odcházíte a přicházíte domů. Mnoho vztahů ochladne, protože zapomíná na kouzlo polibků a doteků. Vzpomeňte si, jak jste se třásli, jak jste toužili se navzájem dotýkat. Pohlaďte svou ženu po vlasech, jemně ji štípněte do zadečku, polibte, obejměte. Prostě jen tak...aniž by se schylovalo k sexu. Ženy to vyžadují a touží po tělesném kontaktu s milovanou osobou. V každém z nás je ukryté malé dítě, které touží po laskavostech.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 3/5 (2 hlasy)

Další články k tématu: Život a manželství