Menu
Úvod  ›   › 

Co není ve vztahu povoleno?!

Neexistuje zaručený recept na spokojené manželství/vztah. Ovšem existují i tzv. nepsaná pravidla, která by se neměla porušovat.

Těžko říct, kdo tyto pravidla zavedl. Samozřejmě nemusí platit v každém vztahu. Ale jsou to zkrátka "věcičky", na které jsou ženy alergické a nejraději by je zakázaly!

1) Psát si s jinými ženami! Je nevěra po internetu skutečná nevěra? O tom by se dalo diskutovat hodiny a hodiny. To mi ale dneska řešit nebudeme. Jestliže neustále civíš do mobilu a to i když jste spolu například na obědě, rozhodně se to tvé partnerce líbit nebude. Obzvlášť pokud zjistí, že si píšeš s nějakou jinou! Žárlivosti se nevyhneš.

2) Chodit ven s kamarádkami! Někteří zastávají názor, že přátelství mezi holkou a klukem neexistuje. Jestliže jdeš s kámoškou ještě k tomu sám (pouze vy dva), zdá se to býti podezřelé. Možná ti tvá milá řekne, ať si jdeš, že ji to nevadí. Ale v duchu ti to bude vyčítat. Nezapomeň se vrátit ze schůzky s kamarádkou včas! A pokud chceš zajistit větší klid, seznam svoji přítelkyni s tou kamarádkou. Třeba když ji pozná, zjistí, že není pro ni nijak nebezpečná.

3) Chodit chlastat s kámošema až do rána! Občas si vyrazit s kamarády na pořádnou ožíračku je povoleno. Posezení u piva jednou za čas je dokonce i žádoucí. Tvá láska taky někdy potřebuje podrbat s kamarádkami u kávy. Jenže pokud se vrátíš až ráno a k tomu všemu totálně na šrot, že uděláš hluk přes celý dům, nedokážeš si sám ani sundat boty a ona bude poté celý den lítat s kýblem s tvými zvratky. Tak to si teda vážně podělal!

4) Ponižovat ji! Třeba někdy řekneš něco, co nemyslíš tak úplně vážně. Uděláš si jen srandu, že ji vyrostl zadek... jenže ona si to zapamatuje až do konce života! Ženy si takové výčitky prostě pamatují. Přestaň ji snižovat sebevědomí, necítila by se pak v tvé blízkosti dobře a je dost možné, že by pak s tebou nebyla schopna ani spát.

5) Musí být vždy po jejím! Nikdy se nehádej s ženou, takovou hádku nevyhraješ! A teď vážně... pokud budeš podpantoflák a nebudeš se chovat jako pravý chlap, co má názor a dokáže bojovat, bude to špatně! Takového žádná nechce. Jenže pokud budeš neústupný, je to taky blbě. Je potřeba ve vztahu dělat kompromisy, aby byly obě poloviny spokojené.

6) Lhaní se zakazuje! Lži dokáží srdíčko zradit. Ztratíš důvěru a ta se pak těžce získává zpět. Možná se ti to zdá jako malá nevinná lež. Ale i takové se počítají. Rozmysli si dobře, než něco řekneš. Není třeba někoho držet na vodítku nebo ho snad dusit. Vztah je o domluvě a důvěře. Vždycky si o "problému" promluvte a snažte se jej řešit. Mlčením a naštváním či hádkou nic nevyřešíte. Buďte tolerantní jeden k druhému.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Život a manželství