Menu
Úvod  › 

Spočítejte si cenu za balík

Při volbě přepravce, který se postará o transport Vaší zásilky, byste měli dbát především na kvalitu daných služeb, ale také koneckonců i na cenu. I ta je totiž velmi důležitým faktorem, ke kterému přihlíží snad každý. Zjistit přesnou cenu balíků, které se chystáte odeslat prostřednictvím společnosti Cargo International, bude opravdu snadné. Pomůže Vám s tím totiž kalkulátor zásilek, který Vám umožní zjistit nezávazně přesnou cenu, kterou budete muset za balík zaplatit, jestliže se pro dané služby rozhodnete. Je to samozřejmě zadarmo, tato funkce má čistě informační charakter.

Jaké údaje si připravit?

Abyste si mohli spočítat ceny balíků, tak je potřeba si nachystat, případně zjistit, určité údaje. Jaké údaje to přesně budou?

  • Obsah Vaší zásilky - Popište stručně obsah Vašeho balíku.
  • Rozměry a hmotnost - Zvažte balík a zjistěte jeho délku, výšku i šířku.
  • Hodnota zásilky - Uveďte hodnotu přepravovaného zboží.
  • Země vyzvednutí - Nejčastěji Česká republika, balík je možné poslat ale i z ciziny.
  • Země dodání - Zvolte zemi dodání, na tuto položku berte zřetel zejména tehdy, pokud chcete využít mezinárodní přepravu.

Snažte se zadat všechny tyto údaje co nejpřesněji, aby mohla být vypočítána skutečná cena přepravy balíku.

Konkurenceschopné ceny

Kalkulátor zásilek Vám zároveň dokáže také to, že společnost Cargo International se snaží nabízet cenově dostupné služby, které si bude moci dovolit každý jednotlivec. Neočekávejte tedy přehnaně vysoké ceny, právě naopak, jak vnitrostátní, tak mezinárodní přeprava je velmi dostupná a cenově zajímavá. Když navíc vezmete v potaz poměr kvality nabízených přepravních služeb a cen, tak Vám bude jasné, že jste právě našli společnost, která bude Vašim potřebám skvěle vyhovovat.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články