Menu
Úvod  › 

Nechoďte na pobočku, pro balík si přijede kurýr

kurýrní služby, tak neváhejte využít nabídku naší společnosti. Stejně tak jako ostatní firmy, i naše společnost nabízí vyzvednutí nadměrných zásilek přímo u Vás. Společnost Emons se postará, aby vyzvednutí balíku proběhlo ve Vaší firmě, bez nutnosti někam chodit, přenášet těžké balíky a ztrácet tím zkrátka drahocenný čas.

Mnohem jednodušší bude objednat si dané služby online a následně se domluvit na přesnou hodinu vyzvednutí, stejně tak na místo. Po příjezdu kurýra stačí balík pouze předat, a je to. Jak tedy sami vidíte, přeprava zásilek po ČR nebyla doposud nikdy tak jednoduchá.

Rychlá a spolehlivá přeprava

Co se bude dít poté, co Váš balík převezme kurýr? To pro Vás již není pravděpodobně příliš důležité, ale pokud Vás to opravdu zajímá, tak máte samozřejmě možnost to vědět. Můžete totiž využít praktickou funkci, kterou je sledování balíku. Funguje to tak, že do vyhledávače zadáte číslo Vaší zásilky, neboli číslo, které je uvedeno na přepravním dokladu. Po zadání se Vám zobrazí veškeré údaje ohledně balíku. Budete mít tedy možnost přesně vidět, kde se právě nachází, jak rychlý je jeho posun a tak podobně. Tuto funkci využijete nikoliv pouze v případě přepravy zásilek po ČR, funguje to samozřejmě i v případě zahraničí.

Vsadit na kurýrní služby společnosti Emons Spedice je výbornou volbou pro každou větší i menší firmu.

  • Mnohaletá praxe a kupa cenných zkušeností
  • Přijatelná cenová nabídka, která vyjde vstříc každé firmě
  • Možnost odesílat různé typy balíků, od základních, přes nadrozměrné až po expresní
  • Rychlé doručení trvající zpravidla jen několik pracovních dnů
  • Přeprava zásilek po ČR i do zahraničí
Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články