Menu
Úvod  › 

4 věci, které na prvním rande nedělejte

Těšíte se na první rande, ale zároveň máte obavu, jak to dopadne? Nejlépe rande dopadne, je-li člověk sám sebou. Nejhůř dopadne, když si na něco hraje, snaží se být někým, kým není a navíc se ještě posilní alkoholem, aby měl kuráž. Mimo to existují i témata, která by na prvním rande měla být tabu. Co tedy nedělat, aby rande neskončilo fiaskem?

Stop alkoholu

Pokud máte trému, není alkohol zrovna tím nejlepším řešením. Pravdou sice je, že se po skleničce alkoholu člověk cítí jistější, ale také se chová jinak, než když si ponechá jasnou mysl. Navíc to na druhého člověka příliš dobrý dojem neudělá.

Společná večeře

Extravagantní oblečení

Prvních pár sekund ovlivní to, zda budeme někomu sympatičtí či nikoliv. Pokud už z dálky uvidí člověk přicházet někoho, kdo spíš připomíná postavu z cirkusu, dobré znamení to není. To platí jak o mužích, tak ženách. Ženy by si měly dát pozor, aby to nepřeháněly se svůdnosti. Všeho moc škodí.

Navíc ženské zbraně nejsou jen hluboký dekolt a minisukně, ačkoliv to na muže působí jako magnet. K nejsilnější ženské zbraní patří zdravé sebevědomí. Tudíž tady se rozhodne, zda bude mít muž zájem poznat vaši osobnost nebo materiál, který tak vystavujete na obdiv.

Nevhodná témata

Vhodnými tématy určitě nejsou politika, náboženství a vše, co by mohlo rozpoutat horkou diskuzi. Pokud máte dotazy, určitě se ptejte, ale zbytečně nezacházejte do detailů a hlavně, pokud zjistíte určité rozdílnosti, neprobírejte téma hlouběji a zdržte se poznámek. Dalším nevhodným tématem jsou osobní problémy. Vykládat někomu na potkání o svých problémech není zrovna nejvhodnější. Ať už se to týká práce nebo rodiny.

Nevytahujte se

To, že vám v zaměstnání slíbili časem možné povýšení, neznamená, že jste ředitel planety. Pokud už se na postu ředitele vidíte, je to vaše svaté právo, ale ještě tím ředitelem nejste, tak se držte reality. Není nic horšího než si dát rande s tlučhubou.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Rande