Menu
Úvod  › 

10 jednoduchých pravidel, pro randění s mojí dcerou

Dorostla vaše dcera do věku, kdy začíná chodit na rande? Vytiskněte si následující článek a předejte ho jejím nápadníkům.

1. pravidlo: Pokud si myslíte, že budete moci vyzvednout mou dceru tak, že zatroubíte před domem, aniž byste komunikoval s rodiči, tak si to rychle myslet přestaňte.

2. pravidlo: Nedotýkejte se mé dcery v mé přítomnosti. Můžete směrem k ní vyslat letmý pohled, ale tím to hasne. Pokud nedokážete ovládnout své ruce, pomohu vám, ale vsaďte své boty, že vám to nebude příjemné.

3. pravidlo: Jsem si vědomý toho, že z nějakého neznámého důvodu považují dnešní mladí muži za nesmírně přitažlivé nošení kalhot, do kterých by se vešel i středně velký kbelík, kdyby ho tam někdo strkal. Nechci být nijak osobní, ale v kalhotách, které drží pouze na kyčelních kostech a vypadají, že se každou vteřinu poroučí k zemi, vypadá kdokoli jako slabomyslný idiot. Chci být ale vstřícný, proto mám kompromisní návrh: Až vstoupíte do našeho domu, spusťte na chvíli normální kalhoty ke kolenům, aby všichni přítomní mohli patřičně ocenit vaše spodní prádlo. Dosáhnete tím stejného efektu a nebudete na veřejnosti působit dojmem, že nemáte peníze na to, abyste si pořídili oblečení ve své velikosti.

4. pravidlo: Nepoužívejte v mé přítomnosti slovo "sex" v jakémkoli tvaru a jakékoli souvislosti s mou dcerou. V opačném případě riskujete své zdraví i svůj život.

5. pravidlo: Chápu, že při čekání na mou dceru, budete mít tendenci konverzovat se mnou o sportu, politice a dalších všeobecných tématech. V zájmu nás obou, nedělejte to! Jedinou informací, kterou od vás potřebuji slyšet, je ta, kdy mojí dceru přivezete zpátky domů. A předem vás upozorňuji, že jedinou přijatelnou odpovědí je: "brzy."

6. pravidlo: Nepochybuji o tom, že jste populární frajer, který má u ostatních dívek velké úspěchy. Je mi to úplně jedno, dokud nezačnete chodit s mou dcerou. Velmi přátelsky vás upozorňuji na to, že pokud jí rozpláčete, já rozpláču vás.

7. pravidlo: Pokud to ještě nevíte, nanesení make-upu trvá déle než natírání Golden Gate Bridge. Jestliže jste skutečně chtěl vidět ten film od začátku, měl jste na něj jít sám.

8. pravidlo: Následující místa pro randění s mou dcerou předem vylučte: Místa, kde se nachází postele, pohovky a cokoli jiného, co je měkčí než dubové prkno. Místa, kde nejsou rodiče, policisté nebo velké množství lidí. Tmavá místa. Místa, kde se dá tancovat s rukama na zadku mé dcery. Místa, kde je dostatečné horko na to, aby mohlo kohokoli motivovat k tomu, aby odložil svetr, kalhoty a podobně. Kina promítající romantické nebo erotické firmy; snímky, v nichž účinkuje motorová pila, jsou v pořádku.

9. pravidlo: Nelžete mi. Možná vypadám jako plešatý, břichatý a lehce slabomyslný tatík, ale na cokoli, co se týká mé dcery mám velmi dobrou intuici.

10. pravidlo: Ať už se mě bojíte jakkoli, buďte ujištěni, že to nikdy není dost. Pokud někdy zjistím, že jste jí ublížili, ani falešný pas vám nepomůže.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 3.5/5 (2 hlasy)
Přečtěte si také:
Vaše nejvtipnější erotické zážitky
5 důvodů, proč byste se měli smát častěji
Murphyho vánoční zákony pro muže
Murphyho vánoční zákony pro ženy
30 signálů, že jste rodič - mazák