Menu
Úvod  › 

Co lze vyjádřit tetováním

Tetování je ozdobou na celý život, pokud člověk nechce podstupovat finančně nákladné a bolestivé odstranění. Proto se ne nadarmo praví, že kvalitní tetování bolí člověka pouze jednou, kdežto špatné celý život. Patrně není ani vašim přáním nosit na svém těle nějakou nepodaru. Proto než se vydáte do taterského salónu, uvažte pečlivě motiv.

Tetovat se lidé nechávají z mnoha různých důvodů. Někteří v něm spatřují moderní umění, jiní touží po památce na nějakou životní událost, jiní chtějí šokovat, zaujmout, přilákat pohledy druhých, vyjádřit sám sebe, své pocity.

Zdroj:Tetování

Rozhodnutí na celý život

Ať jsou vaše důvody jakékoliv, jde o dlouhodobý závazek. Proto je vhodné promyslet nejen motiv, ale vybrat i člověka, který zvládne odvést kvalitní práci/tetování. Rozhodně nezkoumejte pouze cenovou nabídku, ale i recenze. Některý tatér zvládne úžasné písmo, ale portréty jeho doménou nejsou. Proto si prohlížejte jeho kompletní práci a motivy, které jsou i vaším snem.

Významné datum nebo oblíbené motto?

Jak už jsme psali, tetováním lze vyjádřit cokoliv. Významné datum, oblíbené motto, které se pojí k vaší osobnosti, portrét někoho milovaného, vaše znamení, hrdinu z nějakého seriálu, pokud se s ním ztotožňujete, ale pamatujte, že 20 let vám nebude celý život. To co platí dnes, nemusí platit za pár let. Pokud si vyberete například japonské či čínské znaky, zjistěte si, zda opravdu znamenají to, co si myslíte.

Stačí jedna čárečka navíc nebo méně a vyjádření bude úplně jiné. Než tedy vkročíte do salónu na tetování, položte si otázku, zda vám nedělá problém, že bude tetování celoživotní součástí vašeho těla. Dokážete přijmout kritiku na výběr vašeho motivu či odvedenou práci tetéra? Jste si jistí, svými důvody? Víte, že tetování může v průběhu času změnit svůj vzhled? Jste ochotní převzít zodpovědnost za konečný výsledek? Ať už je váš důvod i motiv jakýkoliv, přejeme, ať vám vaše tetování přináší radost.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Tetování, piercing a make-up