Menu
Úvod  › 

9 nápadů na netradiční rande

Jste spolu už věčnost, nebo jen pár týdnů? Máte děti, nebo se teprve poznáváte? Inspirujte se tipy na netradiční rande, které vás stmelí a dodá vašemu vztahu náboj.

1. Jóga je sexy

Jóga nejsou jen kosti lámající pozice, ale i povzbuzení smyslů, duševní rovnováha a soustředění. Jděte na lekci jógy oba dva. Pokud jste začátečníci, užijete si spoustu legrace a získáte další netradiční konverzační témata. Jestliže už máte s jógou zkušenosti, ucítíte souznění a získáte společného koníčka. Kromě toho protáhnete tělo, zásobíte ho endorfiny a povzbudíte tak své libido. A nebojte se, že je jóga pro něj příliš zženštilá, do svého tréninku ji zahrnují například i boxeři.

2. Horolezte

Nechte se zasvětit do základů horolezeckého sportu. Zapište se jako pár do základního kurzu a začněte lézt. Lezení je totiž skutečný elixír pro váš vztah. Při něm fungujete jako pár, musíte spolupracovat a teprve, když se sehrajete, budete úspěšný. Nemusíte nutně pokořit velehory, staří horolezecká stěna v nejbližším fitku nebo klubu.

3. Kulinářský výlet

Neomezujte se pouze při partnerských večeřích pouze na restaurace, kde si dáváte pravidelně smažák s hranolkama. Udělejte si kulinářský výlet do cizích kuchyní a ochutnejte například indickou, thajskou, mexickou a další, které ještě neznáte. Buď můžete vyrazit do tématické restaurace, nebo si kupte kuchařku a zkuste netradiční jídlo uvařit sami.

4. Touha po vzdělání

Nic není víc vzrušující než vzdělávání. Najměte si slečnu na hlídání, setkejte se s partnerem po práci a jděte společně do kurzu vaření, jazykového kurzu, fotografické školy, nebo nějakého dalšího kurzu. Společně absolvované kurzy vás stmelí a obnoví romantiku.

5. Začněte tančit

Zapište se do tanečních kurzů pro dospělé. Nejenže budete trávit čas spolu, budete mít nová témata, společného koníčka, ale jako bonus se naučíte skvěle tančit a začnou vás bavit plesy.

6. Domácí lázně

Udělejte si pro sebe minimálně dvě hodiny času a zařiďte si domácí lázně. Nakupte spoustu přípravků do koupele, nahřejte ručníky a připravte si masážní oleje. Věnujte se jen sami sobě a svým tělům. Rozmazlujte se a dotýkejte.

7. Keramická dílna

Pamatujete se na legendární scénu z filmu Duch, kde Demi Moore za asistence Patricka Swayzeho modeluje z hlíny na hrnčířském kruhu? Tvoření z hlíny má v sobě velký erotický náboj. Zkuste se tedy zapsat do keramického kurzu.

8. Romantický útěk

Zamluvte hotel, penzion na víkend, kupte eurovíkend, nebo cokoli, abyste mohli změnit prostředí a utéct pryč od každodenních povinností. I jedna noc v hotelu vám prospěje a vnese do vašeho vztahu znovu romantiku.

9. Jděte na procházku

Pokud všechny z předešlých tipů považujete za příliš časově náročné, dopřejte si alespoň společnou procházku, na které nebudete řešit placení složenek, ani výchovu vašich dětí, ale budete si jen nezávazně povídat.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
10 konverzačních témat na rande
Návod na úspěšnou první schůzku
10 tipů na rande pro unavené rodiče
Jak udělat dojem na první schůzce
Chyby na schůzce, které dělají i chytré ženy