Menu
Úvod  › 

9 typů rozvedených mužů, s kterými se nevyplatí randit

Vypadá to, že chtějí začít znovu a lépe, ale ve skutečnosti je vztah s nimi předem ztracený. S následujícími typy rozvedených mužů se opravdu nevyplatí randit.

Pan přezaměstnaný

Má na vás čas jen každé třetí úterý, protože jeho život je tak přeplněný a on tak nepostradatelný a důležitý, že už se do něj nic a nikdo jiný nevejde. Ostatně to byl také nejspíš důvod, proč se s ním jeho bývalá rozvedla.

Pan zklamaný

Veškerou svou pozornost, snahu a city napřel na jednu ženu a ono to nevyšlo. Teď je úplně zoufale zhrzený a je přesvědčený, že mu každá další způsobí příšerné další zklamání. Je tedy ochoten zkusit to s vámi, když se budete hodně snažit, ale musíte počítat s tím, že on pro to neudělá prakticky nic, protože on je přece ten ublížený.

Pan pohodlný

Sejdete se všehovšudy třikrát a už vám volá, jestli byste mu cestou z práce nekoupila toaletní papír, nedošla zalít kytky a klidně byste mu mohla i uvařit i večeři, zatímco on by byl rozvalený na gauči před televizí. Ke spokojenosti mu totiž úplně stačí, když se mu podaří zaplout zpátky do vyjetých kolejí, zvyků a servisu, na který byl zvyklý od své ex. Ani už se nenamáhá předstírat romantiku. Vždyť už to jednou dělal a to mu vystačilo na celý život.

Pan nevyřešený

Jeho vztah s ex rozhodně nejde nazvat vyřešeným a uzavřeným. Ať už k němu ona chová jakékoli city, on by ji okamžitě bral zpět. Pokud přes to všechno budete ochotná s ním navázat vztah, musíte počítat s tím, že kdykoli ona pískne, vy půjdete okamžitě přes palubu.

Pan strašně hodný

Ráno vám udělá snídani do postele, přes den vám pošle tuny milostných zpráv, odpoledne vytře celý byt a večer vám běží do večerky pro nanuka, protože jste na něj právě dostala chuť. Je tak strašně hodný, že byste mu dala pětikorunu, problém je v tom, že nemá žádnou vlastní osobnost ani názor, protože je strachy bez sebe, že byste ho mohla opustit stejně jako jeho bývalá. A k tomu také dřív nebo později dojde, pokud nechcete mít vedle sebe bezpohlavní bačkoru.

Pan děvkař

Jeho posedlost ženami je přesně ten důvod, proč se rozvedl. Dokud vás balí, je neuvěřitelně pozorný a dvorný. Jakmile vás má jistou, už se rozhlíží po další oběti. Věrnost zkrátka nepatří mezi jeho nejsilnější stránky.

Pan čistotný

Organizuje všechno a všechny kolem sebe. Musí mít v dokonalém pořádku svůj domov, rodinu a vůbec všechno. Pokud vám nevadí, když vám někdo organizuje život do posledního detailu, možná vám to bude i vyhovovat.

Pan sebestředný

Jeho manželství nefungovalo, ale samozřejmě to není jeho vina. On udělal všechno správně, protože on je neomylný. Jeho schopnost sebereflexe je pod bodem mrazu a ze stejného důvodu neztroskotal nejen jeho poslední vztah, ale skončí i ten váš.

Pan otec roku

Samozřejmě, že na muži, který má dobrý vztah ke svým dětem, není vůbec nic špatného. Pokud to ovšem nepřehání. Otec roku nemůže chybět na žádném rodinném výletě, besídce, oslavě, fotbalovém zápasu a vy máte pocit, že žijete nikoli s ním ale jako doplněk jeho rodiny.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Rande