Menu
Úvod  › 

7 věcí, které by měli otcové naučit své syny o randění

Jste otcem syna? Naučte ho čůrat ve stoje, být gentleman a následujících sedm pravidel o randění a partnerském životě. Budou se mu hodit.

1. Být gentleman není ostuda.

I když to může v jednadvacátém století znít jako zoufalý přežitek, gentlemanství je u žen pořád v kurzu a je tím nejlepším způsobem, jak ji můžete svést. Naučte svého syna, že podržet ženě dveře, pomoci ji do kabátu, nebo odsunout ji židli od stolu, není ostuda ale výhra. Ostatně, pokud podobné chování uvidí u vás, bude jej považovat za normální a automaticky jej napodobí.

2. Nejprve kamarádi.

Pokuste se ho naučit, že není kam spěchat a z kamarádství se časem může vyvinout kvalitní vztah. Stejně se nejspíš v pubertě bláznivě zamiluje a skočí do všeho po hlavě, nicméně možná díky vám nezahodí slibně se rozvíjející vztah.

3. Pravidla staré školy.

Pozornosti projevované ženě, galantnost a romantické projevy nikdy nevyjdou z módy. Pokud se za ně nebude váš syn stydět, bude mít spoustu bodů k dobru.

4. Připravte ho na zlomené srdce.

I když byste ho samozřejmě moc rádi ušetřili, je téměř vyloučené, aby se mu zlomené srdce vyhnulo. Mluvte s ním o tom, že zklamání v lásce je normální a i když je velmi bolestné, nekončí kvůli němu svět a jednou přebolí.

5. Mluvte, nepište.

Samozřejmě, že váš syn bude zbožňovat všechny moderní technologie, takže bude mít profil na všech existujících sociálních sítích, bude posílat zprávy, postovat, tweetovat a vůbec cokoli, k čemu bude moci použít klávesnici nebo displej. Naučte ho ale, aby kvůli tomu nezapomínal na reálnou komunikaci. Není od věci umět udržovat při milostné konverzaci i oční kontakt.

6. Vzhled není všechno.

Tenhle bod se vám bude prosazovat asi jen velmi těžko a váš teenager k němu musí nejprve mentálně dozrát. Pokud ale bude, na druhou stranu, pravidelně slýchat, že partnerské hodnoty tkví v něčem jiném a pouze na hezkém obličeji a postavě se vztah postavit nedá, existuje naděje, že prozře dřív než jeho vrstevníci.

7. Naučte ho poslouchat.

Není to jednoduché, protože každý rád mluví o sobě, ale pokud naučíte svého syna víc poslouchat než mluvit a ještě k tomu projevovat zájem o druhé, bude pro ženy mimořádně atraktivním objektem.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
7 situací, které prověří váš vztah
11 sexuálních faktů, kterým rozumí jen ti, co jsou spolu dlouho
10 signálů, že s vámi chce strávit zbytek života
8 typů žen, kterým byste se měli vyhnout
10 věcí, které se změní po prvním roce vašeho vztahu
10 signálů, že máte zdravý sexuální život