Menu
Úvod  › 

10 tipů na rande pro unavené rodiče

Odložte své děti na dvě hodiny přátelům a vyrazte spolu obnovit partnerskou romantiku. Inspirujte se deseti nejlepšími tipy na devadesátiminutové rande.

Naprosto nečekaně máte hlídání pro své děti. Sice jste nesehnali chůvu na celý večer, ale máte k dobru necelé dvě hodiny. Skutečně chcete zůstat doma, uvařit si čaj a zírat na televizi? Tady je deset tipů, jak si užít svých devadesát minut ve dvou.

1. Dejte si schůzku v hotelu

Zdá se vám to ošuntělé a laciné? Možná, ale koho to zajímá. Najděte si hotel a skočte spolu do postele. Uvolníte se mnohem víc než doma a pořádně si to užijete.

2. Nakupte hudbu

Navštivte společně obchod s cédéčky a najděte si album, ke kterému vás pojí společné vzpomínky. Je jedno, zda jste ho poslouchali na prvním rande, nebo na tu hudbu tančili coby dospívající na diskotékách. Své dvě hodiny věnujte jen poslechu a vzpomínkám.

3. Uvařte si

Zapomeňte na obligátní rodinné večeře s dětmi patlajícími jídlo všude kolem a rozsuzováním hlasitých sourozeneckých hádek. Nakupte si společně ingredience na jídlo, které máte oba rádi, pak ho spolu uvařte a v poklidu snězte. Vychutnáte si ho tak mnohem lépe.

4. Jděte na lodičky

Pokud máte v dosahu řeku, rybník nebo jezero, pronajměte si lodičku či šlapadlo a vyrazte dobývat vodní hladinu. Sice to nejsou Benátky a nemáte k dispozici gondoliéra, ale stejně to bude nedostižná romantika.

5. Projeďte se

Možná už jste dávno zapomněli, jaké to je, sedět v autě, poslouchat oblíbené cédéčko a jen si tak při jízdě povídat nebo zpívat. Děti jsou nepochybně velké štěstí, ale jejich vřeštění, žádosti o zastavení na čurání či zvracení, vám nemusí dovolit užít si projížďku se vším všudy. Právě proto oceníte auto, které budete mít jen pro sebe.

6. Zacvičte si

Luxus společné návštěvy posilovny, tělocvičny, či běhání si rodiče dětí mohou užít jen naprosto výjimečně. Vyrazte na squash, spinning, nebo jinou sportovní aktivitu, která vás nabije endorfiny.

7. Jděte nakoupit na trh

Spojte příjemné s užitečným a jděte společně na ranní víkendový nákup na místní trh. Nasajete atmosféru, projdete se, užijete si romantiku, nebudete muset spěchat jako při nákupu s dětmi a ještě zásobíte ledničku kvalitním jídlem.

8. Objevte nové jídlo

Objevte novou restauraci a pokud bude nabízet etnické speciality, tím lépe. Místo klasické večeře sestávající ze steaku a hranolků si poručte jídlo, jehož název vám nic neříká. Možná objevíte novou pochoutku, a když ne, alespoň se společně zasmějete.

9. Nakupte spodní prádlo

Využijte příležitosti obnovit své zásoby spodního prádla a jděte na společný nákup. Zkoušení svůdných věciček je sexy a vzrušující.

10. Relaxujte

Jste unavení? Hoďte všechny předchozí tipy za hlavu, popadněte deku a jděte si lehnout na nejbližší louku. Zavřete oči, nemluvte, jen se držte za ruce a užívejte si vzájemnou blízkost.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Rande