Menu
Úvod  › 

7 největších faux pas na rande

Vyvíjí se to dobře a vy jste si jistá, že vás požádá o další schůzku, jenže místo toho práskne do bot. Nedopustila jste se náhodou některého z randících faux pas?

Klasická situace: absolvovali jste rande, ze kterého jste měla veskrze pozitivní pocit a byla jste přesvědčená, že jste si navzájem sedli. Jenže teď už několik dní marně čekáte na to, až vám konečně zavolá. Když to potom nevydržíte a zavoláte mu vy, vymlouvá se a je z něj cítit nechuť k jakémukoli pokračování. Proč vám nadějné rande nedopadlo? Možná je na vině některé z následujících faux pas, kterého jste se v průběhu schůzky dopustila:

1. Příliš mnoho informací

Znáte se přibližně hodinu, ale už jste ho stihla zásobit detaily ze svého těžkého dospívání, posledních pěti vztahů, vašich politických a náboženských názorů i svého zdravotního vztahu. A vy se divíte, že už se s vámi nechce znovu vidět? A proč by měl? Kvůli tomu, aby se dozvěděl ještě o rodokmenu vaší prababičky? Pokud ho zahrnete hned při prvních setkáních lavinou informací, spolehlivě ho vyděsíte a navíc mu vezmete touhu víc vás poznat. Snažte se, abyste stejnou měrou poslouchala jako mluvila.

2. Trapné momenty

Je to mnohem častější, než si vůbec myslíte: chcete si dodat odvahu, proto si v průběhu romantické večeře dáte víc skleniček, než jste schopná "ustát." V důsledku toho se chováte poněkud zvláštně a pro změnu v důsledku toho vám už nikdy nezavolá. Internetový průzkum ukázal, že mezi nejčastější trapasy na schůzkách patří situace, kdy zapomenete nebo spletete jméno svého společníka. Situace, kdy se ukáže, že jste si nevzali dostatek peněz na zaplacení své útraty. Zašpiníte se jídlem, případně se jím začnete dusit. Polovinu večeře strávíte na toaletě, kde zvracíte do záchodové mísy.

3. Posedlost ex

Potkala jste konečně muže, který vás zaujal? Potom už konečně přestaňte mluvit o svém bývalém. Skutečně se domníváte, že někdo chce poslouchat řeči o tom, jak byl krásný, perfektní, jakou hudbu poslouchal a jaké bylo jeho nejoblíbenější jídlo. Podobnými výlevy váš bývalý vztah zpátky nezískáte a pouze spolehlivě zazdíte i ten slibně vyvíjející se.

4. Ledová královna

Těžko říct, kdo ženám nakukal takovou hloupost, že by se měly držet zpátky a projevy pozitivních emocí nejsou dostatečně cool. Bude to pro vás možná překvapením, ale je velký rozdíl mezi ženou, která se nechá dobývat, a ledovou královnou. Odtažitost, cynismus a chladné chování si nechte na obchodní jednání, ale na rande se pokuste vystupovat poněkud emotivněji než sekačka na trávu.

5. Slečna přezaměstnaná

Je klidně možné, že jste mimořádně vytíženou a zaměstnanou ženou. Stejně tak je možné, že to jen předstíráte, protože máte pocit, že tak budete přitažlivější. Nicméně pokud se v rámci rande vyřídíte čtyři telefony, pošlete deset zpráv a budete dvě hodiny mluvit o práci, je velmi pravděpodobné, že až se vrátíte z dalšího veledůležitého telefonátu, už svého společníka u stolu nenajdete.

6. Vyznání na první schůzce

Nehledejte v tom logiku, ale je to tak: Klidně se s námi na prvním rande vyspěte (nežijeme v devatenáctém století a pokud na to máte oba chuť, tak proč ne), ale hlavně nám neskládejte k nohám srdceryvná vyznání lásky a nechtějte to ani po nás.

7. Hraní her

Je až s podivem, kolik žen se domnívá, že by pro muže nebyly okouzlující takové, jaké ve skutečnosti jsou, a má potřebu hrát nejrůznější role. Budete se divit, ale jen minimum mužů touží po ztřeštěné puberťačce, infantilní holčičce, kopii své matky a podobných dalších rolí, v nichž si ženy často libují. Nekalkulujte a buďte sama sebou. Ujišťujeme vás, že to je to nejvíc sexy, co si dokážeme představit.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Varovné signály, které nesmíte na schůzce ignorovat
Kdo platí na první schůzce?
Nejhorší rady, jakými se můžete řídit na rande
10 jednoduchých pravidel, pro randění s mojí dcerou
Online randění: Co ne/dělat
Oblečení, které ženy nesmí nosit na první rande