Menu
Úvod  › 

15 tipů na netradiční rande, které byste měli vyzkoušet

Večeří, kinem, nebo procházkou v parku ji neoslníte. Chcete, aby si vás zařadila mezi kreativní muže s fantazií? Pozvěte ji na netradiční rande, na které nezapomene ani jeden z vás.

Samozřejmě ji můžete pozvat na večeři a poté jí žmoulat ruku v kině - tedy v případě, že toužíte opakovat rande, které jste oba už zažili stokrát. Vykašlete se na romantická klišé a inspirujte se nápady na schůzky, které vás budou bavit, a navíc za ně získáte cenné body:

1. Místo obligátní návštěvy kina zorganizujte vtipnou variantu přímo u vás doma. Nenápadně zjistěte, jaký film má nejraději, půjčte si projektor, kupte dobré víno, zapalte armádu svíček a na podlaze vytvořte pohodlné hnízdo z polštářů. Takové domácí kino zabrnká na její nejromantičtější strunu.

2. Patříte oba mezi filmové fanoušky? Uspořádejte doma filmový maratón ve stylu Pána prstenů, Star Wars, nebo Kill Billa. Rekvizity jsou stejné jako u předešlého bodu, jen si toto rande nechte až na pokročilejší fáze vztahu, abyste ji hned zpočátku nevyděsili.

3. A do třetice rande ve filmovém stylu. Místo toho, abyste ji táhli do obchodního centra na masovou produkci některého z kinocenter, dejte si práci a najděte promítání některého z filmových klubů. Možná to nebude žádný trhák, ale rozhodně vám poskytne námět k rozhovoru.

4. Pokud žijete ve větším městě, vezměte ji na místo, kde hrají pouliční muzikanti. Kupte víno nebo pár plechovek piva a jděte si poslechnout koncert po širým nebem.

5. Najděte bar, nebo jiný podnik s živou hudbou a pozvěte ji na komornější koncert než jsou vyprodané sportovní stadiony.

6. Udělejte kompilaci jejích oblíbených písní a pozvěte ji na soukromou produkci domů. Rekvizity jsou jen ve vaší režii a závisí na vaší fantazii.

7. Nastudujte si zajímavosti o městě, v němž bydlíte (nebo ji pozvěte do úplně jiného města) a pozvěte ji na noční vlastivědnou procházku s odborným výkladem.

8. Vraťte se do dětství a zahrajte si spolu hity vašeho mládí, jako byly Dostihy a sázky, Prší, nebo Člověče nezlob se.

9. Pronajměte si na večer vířivku a případně, pokud si troufáte, tak i soukromou saunu.

10. Jděte si společně zasportovat. Ať už se ji rozhodnete zasvětit na horolezecké stěně, půjdete na squash, nebo si třeba společně zaběhat. Endorfiny se spolehlivě postarají o vaši dobrou náladu.

11. Jděte si zatancovat. I když to většina mužů nijak nevyhledává, když se dokážete překonat, sesbíráte u ní cenné body.

12. Pojměte tradiční večeři jinak. Zavolejte do vyhlášené restaurace a požádejte šéfkuchaře, aby vám sám poskládal kompletní menu. Pro ni bude jeho složení překvapením do posledního okamžiku.

13. Má ráda čokoládu? Udělejte pro ni čokoládový večer, pro který nakoupíte nejrůznější druhy čokoládových pralinek a bonbónů.

14. Umíte fotit? Vezměte s sebou na schůzku fotoaparát a věnujte se jí prostřednictvím objektivu. Neexistuje žena, které by nelichotilo, když se bude cítit jako supermodelka.

15. Jděte na nádraží a nasedněte do prvního vlaku, který bude zrovna odjíždět. Je úplně jedno, kam pojede a kde vystoupíte. Důležité je, abyste tam ještě nikdy nebyli a oba dva dělali jen to, co vás zrovna napadne.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Rande