Menu
Úvod  › 

Tipy na originální dárky!

Vymyslet v dnešní době něco skutečně originálního, může být fuška. Neustále se opakují dokolečka ty samé dárky, ale letos bys chtěla něčím překvapit?

Připravila jsem si pro tebe lehčí výtvory a nápady, jak okořenit letošní Vánoce. Nechej se inspirovat a neboj se něčeho nového! Budou to dárky osobní a od srdce a ty vždycky potěší!

1) Věci s vaší fotkou - Dnes se dá vytvořit s potiskem vlastní fotky spousta věcí. Např.: hrneček, tričko, polštář, propiska, těžítko, puzzle, přívěsek nebo náramek (se jménem), obal na kryt, spodní prádlo... Nebo můžeš sehnat pár krásných rámečků a jednoduše do nich dát fotky. Populární jsou rámečky na fotky, které dohromady dávají slovo RODINA nebo LÁSKA.

2) Kniha plná vzpomínek - Vytvoř pro něj/ji knihu (nebo třeba kalendář), kde na každé straně bude jedna vaše společná fotka. K tomu můžeš přidat různé popisky, vzpomínky a historky. Je to něco velmi osobního, dá to trošku více práce, ale za to to ta druhá osoba zaručeně nejvíce ocení!

3) Romantické video - Pokud jsi zběhlá v technice, bude to plus pro tebe. Vytvoř pro svého miláčka (nebo kamarádku) video, v kterém se budou promítat fotky a věty, které jej zahřejí u srdíčka. K tomu přidej dojemnou hudbu a promítni to na Štědrý den. Je to krásné gesto, které tě nebude nic stát, ale někoho třeba i rozbrečí.

4) Několik malých zabalených dárečků - Můžeš si dát větší práci s tím, jak své dárky zabalíš. Můžeš dát jeden malý dárek do několika velkých krabic - to pak bude překvápko. Nebo třeba zabal každou blbost zvlášť a obdarovaný člověk pak bude mít pocit, že toho dostal hromady a hromady. Navíc kdo by nemiloval trhání papírů a objevování, co se v krabici ani nachází?!

5) Poschovávej dárky a udělej stezku - Další originální pojetí rozdávání dárků. Začne to u stromečku, kde najde papírek s popisem, kde se nachází další dárek. V první krabici může být pomůcky na holení, v dárku, který najde následovně, bude ukrytý župan a dále bude schovaná poukázka na masáž. Dárky spolu budou jistým způsobem souviset a celé to rozdávání bude obohacené o malé dobrodružství. Buď kreativní a nech se inspirovat internetem, pokud chceš pro své blízké neobyčejné dárky a nezapomenutelné Vánoce. Je to čas štěstí a klidu, kdy jste všichni pohromadě. Tak si to užívej.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Vánoční radosti