Menu
Úvod  › 

Filmy, které nesmíte na svátky propást

Správnou vánoční atmosféru netvoří pouze líbezná vůně vánočního cukroví, LED osvětlení, dekorace, jmelí a odevšad znějící koledy. K správné atmosféře přispívají také filmy s vánoční tématikou. Ať už jde o pohádky, romantické příběhy či komedie. Zvolený žánr záleží pouze čistě na vás, a zda máte doma i malé děti. Nicméně dovolujeme si vybrat pár filmů, které byste si neměli nechat ujít. Které to jsou, se dozvíte o pár řádků níže.

Láska nebeská

Jde o romantickou komedii, u které si náramně odpočinete. Snoubí několik milostných příběhů spojených do jednoho filmu, přesto je tento film výjimečný, protože každý příběh je jedinečný a ne vždy končí happy enedem.

Zdroj: https://pixabay.com/en/theater-christmas-abstract-2326079/

Veselé Vánoce - Mr. Bean

Patrně neexistuje člověk, který by neznal Mr. Beana. Ten se proslavil v souvislosti s vánoci scénkou s krocanem. Máte-li chuť se zasmát, pusťte si tuto - ačkoliv starou, ale stále dobrou komedii a věnujte tomuto komikovi 25 minut. Smích prodlužuje život.

Vánoční polibek

Tato vánoční romance pojednává o náhodném setkání dvou mladých lidí, kde nechybí jak jinak polibek, který může změnit člověku celý život. ¨

Vánoční duch

Je to rodinná fantasy komedie, kde si hlavní hrdinka krásná, mladá a úspěšná Sloan začne v průběhu příběhu uvědomovat životní hodnoty, ale až poté, co zemře její klienta, jejíž duch se jí zjeví.

Cesta za vánocemi

Aby toho sladkého nebylo na vás moc, dopřejte si i trochu napětí v podobě filmu Cesta za vánocemi, kde hlavní hrdinka Jennifer putuje na vánoční svatbu. Ostud ji ale bohužel zkříží plány a ona uvízne na půl cesty. Pomůže ji někdo? Ano - bude to bývalý učitel se svou dcerou, nakonec vše dopadne úplně jinak, než by čekala.

Další zajímavé filmy

Vánoce na draka

Vánoce naruby

Rolničky, kam se podíváš

Zlaté Vánoce

Čtvery Vánoce

Sundays at Tiffany's

Velká vánoční jízda

Vánoční prázdniny

Šťastné a veselé

Vánoční příběh

Sám doma

Vánoční koleda

Noční můra před Vánocemi

Život je krásný

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Vánoční radosti