Menu
Úvod  ›   › 

3 druhy dárků pro muže: Konečně najdete ten pravý

Každá žena se před Vánocemi hroutí, když si představí, kolik dárků pro muže musí vymyslet. Ono je totiž mnohem snadnější vybírat dárek pro kamarádky, maminky a sestry, ale pro ty muže ne a ne vymyslet něco originálního. Nebojte se, s námi to zvládnete!

Vánoční dárky pro muže si můžeme obecně rozdělit do tří kategorií. Jednou skupinou, která na první pohled možná působí trochu nudně, jsou dárky praktické. Další, které naopak mají k nudě velmi daleko, jsou hračky pro muže a poslední kategorií, která vyžaduje nejvíce zapojení znalosti obdarovaného a vlastní fantazie, je kategorie dárků osobních.

Zdroj:Dárky pro muže

Osobní dárky - ukažte, že ho dobře znáte

 

Vybírat osobní dárky je možná nejtěžší. A pokud vás osobní dárek ještě nenapadl, nejspíš už na něj nepřijdete. Ale přesto se zkuste zamyslet nad jeho zájmy a potřebami. Nechybí mu náhodou kožený řemínek k hodinkám, netouží po nějakém zážitku, nebo se nekoná poblíž koncert jeho oblíbené kapely?

Praktické dárky - hlavně, ať to využije

Nejhorší, co se dárku může stát je, že bude ležet někde zaházený ve skříni. To se ale u vhodně vybraného praktického dárku nestane. Holicí strojky, zastřihovače vousů, parfémy a další zušlechťovače jsou jistě na místě.

Tip: Mezi praktické dárky patří i ty spojené s jeho koníčkem. Rybářské potřeby pro rybáře, handsfree do auta pro řidiče, akční kamera pro dobrodruhy, nové chrániče pro hokejistu...

Hravé dárky pro zábavu

Nebýt povinností, hráli by si muži stejně jako děti. Drony, vrtulníky, modely na dálkové ovládání, 3d tiskárna a další hračky pro dospělé jsou zárukou jeho šťastného úsměvu. Pokud ho baví společenské či počítačové hry, máte jasno!

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Vánoční radosti