Menu

Dieta

Očistná detoxikační dieta osvěží tělo i mysl

Díky detoxikaci se zbavíme jednak únavy a podpoříme samoléčebné schopnosti. Vyčistíme tak lymfu, krev, střeva, ledviny a játra. Ideálním obdobím pro start detoxikace je jaro, protože právě v tomto období začíná nový život. Typů očistných kůr (detoxikace) existuje nespočet.

Znáte ketonovou dietu

Ketogenní chcete-li, proteinová dieta patří mezi oblíbené diety i mezi celebritami. Zaměříme-li se na ní více z blízka, připomíná Atkinsovu dietu, ze které právě ?ketonová dieta? vychází. Je postavená na konzumaci bílkovin a tuků za současného omezení sacharidů.

Dietní strategie, které opravdu fungují

Dali jste si na Nový rok předsevzetí, že konečně zhubnete, ale stále se vám nedaří boj nad přebytečnými kilogramy vyhrát? Vyzkoušejte následující ověřené strategie, díky kterým skutečně shodíte.

Z paleo diety ztloustnete, tvrdí vědci

Držíte populární paleo dietu v naději, že se konečně zbavíte přebytečných kilogramů? Podle vědců ale můžete dosáhnout zcela opačného výsledku. Z paleo diety totiž můžete i přibrat.

Test: Proč vaše dieta selhává?

Snažíte se zhubnout, ale vaše dieta a úsilí se stále jaksi míjí účinkem. Kde je chyba a proč se vám stále nedaří vyhrát boj nad přebytečnými kilogramy? Následující test vám dá odpověď.

Dietní chyby vytížených matek

Celý den běháte kolem dětí a domácnosti a jste ráda, že si v poklusu stihnete ukousnout z namazané housky. Přitom vám ale jdou kila stále nahoru a nedaří se vám získat takovou postavu, jakou byste chtěli. Představujeme vám dietní chyby vytížených matek.

5 největších chyb, kterých se dietáři dopouští na Facebooku

Snažíte se zhubnout, vycvičit si dokonalou postavu, nebo se sebou prostě jen něco udělat. A používáte Facebook jako motivaci? V pořádku. Pokud se náhodou nedopouštíte následujících chyb.

Světem hýbe nebezpečná dieta: Pojídání slunce

Chcete zhubnout? Posnídejte východ slunce, k obědu si dejte sluneční paprsky a zakousněte slunečním svitem. Svět ovládla nová dieta ? Bizarnější než všechny předchozí.

5 důvodů, proč byste neměli zkoušet bezlepkovou dietu

Je to obrovský hit. Drží ji každý druhý a měla by vám přihrát dokonalé zdraví i přebytek energie. Jenže odborníci z nového trendu bezlepkové diety už tolik nadšení nejsou. Tady jsou důvody, proč byste si její držení měli rozmyslet.

Ovoce a zelenina, které jsou při dietě tabu

Myslíte si, že s ovocem a zeleninou nikdy nemůžete při hubnutí šlápnout vedle? Omyl. I když je ovoce a zelenina zdravou volbou, následující druhy při dietě raději vypusťte.

Dietní a fitness chyby, které vám přidají roky
Nový dietní trend: Cvičení nalačno
Test: Vyznáte se v dietách?
Test: Jaká jste dietní osobnost?
7 dietních předsevzetí, která si rozhodně nedávejte
Nejšílenější diety světa
Mýty o dietě, které vám kazí hubnutí
Dietní triky celebrit
Proč vás dietní jídlo nikdy nezasytí
Džíny v ledničce, aneb bláznivé dietní triky
Jak nakupovat při dietě
Situace, které ohrožují vaši dietu
8 dietních jídel, po kterých ztloustnete
5 diet, které vám zničí zdraví
Hubnutí podle věku: Dieta ve 20, 30 a 40
Zabiják vaší diety? Víkendy!
5 chyb, které dělají muži při dietě
Dieta pro návštěvnice restaurací
Dietní plán: 6 kilo za 30 dní
Dietní tipy pro muže
9 největších dietních mýtů
Dietní mýtus: Ananas vám v hubnutí nepomůže
5 signálů, že to s dietou skutečně přeháníte
Jednoduché dietní strategie
10 zásad fungující diety
33 překvapivých triků pro vaši dietu