Menu
Úvod  › 

Jak zaujmout na veletrhu? Tipy, které vás nezklamou

Je léto, což je obvykle i doba, kdy se konají různé veletrhy, nebo prodejní akce. Jak na něčem takovém zaujmout? Roli pochopitelně hraje to, jaký máte produkt, nebo služby. Zde určitě platí, že roli hraje několik faktorů, kam řadíme:

I když máte produkt ideální, ne vždy se vám může oslovení širšího publika podařit. Co k němu potřebujete? Poradíme.

Zdroj:Prodejní stánek

Zázemí je nezbytností

Vždy byste měli nabídnout potřebné zázemí, a to konkrétně v podobě místa, které ukáže, že právě u vás se něco děje. Stejně tak dokáže dané místo chránit proti přímému slunci, dešti, stejně jako proti větru. O co se jedná? Jde o stabilní prodejní stánek, který by měl být nezbytnou součástí každého prodejce a vystavovatele. I proto, že nadchne celkem nízkou cenou a dále zaujme i tím, jak rychle ho je možné postavit, stejně jako rozložit.

Vystavte vše, co máte

Stánek tedy máte. Co dále ale nesmí chybět, to je plocha určená k tomu, abyste zde své výrobky či služby prezentovali. Čím je dané plocha větší, tím pochopitelně lépe. Chybět by nemělo nic, jelikož nikdy nevíte, co kupce zaujme. Pořiďte si prodejní stůl, který bude svými rozměry odpovídat právě velikosti vašeho stánku. I ten lze pořídit v rozkládací podobě, díky čemuž se není nutné obávat, že by jeho doprava na místo byla jakkoliv složitá. Dále buďte návštěvníkům na blízku, a ochotně odpovídejte na dotazy, nebo zkuste sami předvést, jaký užitek by mohli mít z konkrétního zboží, nebo také z dané konkrétní služby.

Dejte lidem na rozmyšlenou

Málokdo se rozhodne hned na místě. I proto jim dejte čas na rozmyšlenou. Za tímto účelem jim nezapomínejte dát například různé letáky s kontaktními údaji, stejně jako jim dejte také vaši vizitku. Jakmile si vše rozmyslí, budou vás kontaktovat a celé vystavování i prodej rozhodně nebyl a nebude ztrátou času.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Práce