Menu
Úvod  › 

Kompatibilní tonery sníží vaše náklady na tisk

Už zase musím měnit toner v tiskárně! Je to drahé, pořád jenom platit a zase platit? Také si občas zanadáváte nebo povzdychnete nad tím, kolik vás stojí provoz vaší tiskárny? Rozhodně nejste sami. Spousta lidí je na tom stejně jako vy. Prostě tisknout musíte a přitom platby za tonery vám mohou udělat pěkný průvan v peněžence, zvlášť v případě, že prostě musíte tisknout víc dokumentů. Větší objemy tisku zkrátka znamenají větší výdaje. Jak se s nimi vypořádat?

Ušetříte až 75 % z ceny

Rada tisknout co nejméně je samozřejmě užitečná a většina lidí se jí řídí. Tiskne jenom nezbytně nutné dokumenty, ostatní ponechává v elektronické podobě. Jenže jsou i dokumenty, které tisknout prostě musíte. Proto je třeba mít promyšlenou i strategii, jak a kde náplně do tiskáren kupovat. Nabízíme toner HP CE285a, který vám přinese úspory. Proč?

  • Jedná se o kompatibilní toner, který je levnější než originální
  • Přitom ale dosahuje naprosto srovnatelnou kvalitu, takže se nemusíte obávat, že s ním po vložení do tiskárny a při vlastním tisku budou potíže.
  • Náhradou originálních náplní můžete ušetřit až 75 % z ceny

Režie tisku klesá

Volbou kompatibilních tonerů jako například toner Samsung D111s rozhodně nemůžete nic zkazit.  Právě naopak. Režijní náklady na tisk u vás doma nebo v kanceláři výrazně poklesnou. Právě nákup toneru na ně totiž má obrovský vliv. Navíc kompatibilní tonery mají vysokou kapacitu 1500 stran.

Technická podpora vám pomůže

Může se vám také stát, že si třeba nejste jistí, zda toner HP cf283a je skutečně tím správným typem do vaší tiskárny. V takovou chvíli se vyplatí kontaktovat odbornou podporu, která vám pomůže. Společně s vámi vyberete ten správný kompatibilní toner, který bude do tiskárny přesně pasovat a kvalitou tisku se plně vyrovná originálnímu toneru.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Práce