Menu
Úvod  › 

Které typy mužů ženy nesnášejí?

Kontrolujete ji? Komandujete? Zakazujete? Chcete předělat k obrazu svému? Možná už jste zcela rezignoval. Opustilo vás už několik partnerek a vy si myslíte, že jste obětí osudu? Že lepší už to patrně nebude? Pokud patříte do kategorie mužů, které opakovaně opustila partnerka, pak je možná nejvyšší čas položit si otázku, zda není chyba i na vaší straně?Které muže ženy přímo nesnáší?

Neaktivní lenoch

Přijdete z práce domů a jedinou vaší činností je zahřívat gauč? Je logické, že člověk musí i odpočívat a po práci si to zaslouží. Nicméně všeho moc škodí. Pokud je posedávání na gauči vaše nejčastější činnost, pak se není čemu divit, že partnerku začnete dřív či později nudit. Nemusíte hned skákat, jak ona píská a věšet police, natahovat nový koberec, stavět nábytek. Ale trocha akce by se hodila. Co ji třeba pozvat do kina, na večeři, zahrát si svlékací karty, naplánovat víkend. Odpočívat se musí, ale ne pořád.

Komandér

Ať udělá, co udělá, nikdy vám to není dost dobré? Maminka umí lepší guláš, babička pekla ty nejlepší koláče, co ten binec v kuchyni proboha? Uvědomte si, že žena je pořád jen člověk a má stejně tak hodin k dispozici, jako vy. Pokud ještě navíc chodí do práce, pečuje o děti, zaslouží si vaši úctu a respekt. Neumíte-li poděkovat za teplou večeři a dostatečně svou partnerku ocenit, půjde tam, kde se bude cítit více potřebná a oceněná.

Žárlivec

Jestli něco žena opravdu nesnáší, tak je to podezíravý a žárlivý chlap. Proč ses usmála na kolegu? Líbí se ti? Proč sis načesala tak ty vlasy? Není ta sukně příliš krátká? Uvědomte si, že chyba není ve vaší partnerce, ale ve vašem nízkém sebevědomí.

Pan dokonalý

Vy jste pán tvorstva, pán dokonalý a ostatní jsou trotli. Všichni mají debilní názory, kecy, jen vy jste neomylný. Mnoho mužů si to vůbec neuvědomuje, ale přesně takto se prezentují. Nejenže neuznávají názory druhých, ale neberou v potaz ani názory své partnerky. Nejenže ji neumí pochválit, podpořit, vyslechnout, ještě srážejí její sebevědomí. Nikdo si nechce nechat šlapat po sebevědomí. Nakonec vám uteče za někým, kdo nebude zdaleka tak dokonalý, jako jste vy.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články