Menu
Úvod  › 

4 témata, o kterých muži diskutují neradi

Zatímco ženy potřebují vše rozebírat a řešit, muži o věcech příliš rádi nehovoří. Spíš o nich přemýšlejí a nejraději o samotě. Muži se moc se svými problémy nesvěřují. A existuje jen opravdu hrstka chlapů, kteří dokážou vyslechnout svou partnerku. Většina to jedním uchem pustí dovnitř a druhým vypustí ven.

Případně začnou poskytovat partnerce rady, čímž ji naštvou. Ona potřebuje jen vrbu (nikoliv rady) jenže muž to příliš nechápe, protože sám tuto potřebu nemá. To by ještě nebyl ten největší kámen úrazu. Kamenem úrazu je, když žena píchne do vosího hnízda. Jsou totiž témata, při kterých se mužům dělá fyzicky nevolno, a to doslova.

Zdroj:Témata, o kterých muži diskutují neradi

3 v 1 - svatba, dítě, společné bydlení

A kdy si mě teda vezmeš? Budeme už spolu bydlet? Jak to s námi vidíš? Pokud je žena jen trochu inteligentní, tak pozná sama, zda vztah směřuje k tomu, že bude svatba, dítě, domácnost. Je mnoho mužů (a není jich opravdu málo), kteří se rozhodně do ženění a zakládání rodiny nehrnou. Je to téma, které nerad řeší. Žel mnohé ženy tlačí na pilu a končí to dřív či později rozvodem nebo tím, že se z chlapa stane podpantoflák. Takový zase omrzí časem partnerku.

Prostě ženy - neřešte tyto témata s mužem, který nedozrál a vlastně ještě není chlap, ale chlapeček. A není to jen o věku. Existují muži, kteří se ženit nebo plodit potomky nechtějí vůbec. V tomto ohledu si udělejte jasno již na počátku vztahu. Jaké má vize, plány, sny do budoucna. Pokud se ty vaše liší, pak nečekejte, že se časem změní. Nezmění! Nebuďte naivní...

Na co myslíš?

Nezřídka se ženy ptají muže - na co myslíš? To je otázka, při které jim chlupy stojí hrůzou v pozoru. Nemají to rádi a neradi na to odpovídají. Většinou odpoví na nic, případně si honem něco vymyslí. Snažit se partnera hlídat jako policejní pes je masakr sám o sobě a snažit se mu vlézt ještě i do hlavy, to už je konečná. Tohle dámy nikdy nedělejte!

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články