Menu
Úvod  › 

4 důkazy, že je váš partner sukničkář

Je mi věrný, není mi věrný? Má mě rád nebo nemá mě rád? Odpovědi na tyto otázky jen stěží můžeme hledat díky lístkům kopretiny, ale najdeme je v jeho chování. Každá žena chce mít jistotu, že je jí partner věrný. Ovšem najdou se tací, pro které je věrnost cizí slovo. Bohužel chronický sukničkář je de facto nemocný člověk a sklony k nevěře má dány geneticky. Teď nemáme na mysli člověka, který nemá sílu odejít z nefungujícího vztahu a řeší to nevěrou ? chronický sukničkář bude zahýbat vždy, i kdyby se partnerka rozkrájela.

Vrací se váš milý ze zaměstnání čím dál později? Není schopen to uspokojivě vysvětlit? Cestuje podezřele často na služební cesty? Bývá doma jako tělo bez duše? Hlídá si mobilní telefon, nemáte přístup k jeho emailu a tají zkrátka před vámi vše? Ztrácí zájem o sex a doteky? Nebo naopak nosí nějak často kytky, zve vás na večeři? Opatřil si nové prádlo? Pak je logické, že v člověku začnou hlodat pochybnosti. To však ještě neznamená, že musí být nevěrný. Nezapomínejte, že jde o sporné a nepřímé důkazy - totožně se projevují i stres, deprese, nemoc, přepracovanost, malá sebedůvěra, vyhoření.

Zdroj:Partner sukničkář

Telefonáty od cizích osob

Telefonáty od cizích osob ještě nemusí samo o sobě hovořit v neprospěch partnera. Zvednutý ukazováček však značí, pokud se váš partner snaží hovory tajit, tudíž odchází telefonovat pryč, ať neslyšíte, s kým hovoří a o čem. Totéž platí o tajemných SMS.

Nezájem o sex s vámi

Tu a tam se stává, že prostě člověk nemá na sex náladu. Ovšem trvá-li to už nějakou dobu, přesto je váš partner jinak odpočatý, veselý, pravděpodobně se chodí "vysexovat" ještě i někde jinde.

Nadměrná a náhlá péče o vzhled

Začal se najednou váš parter starat o svůj zevnějšek víc, než kdykoliv předtím? Nové spodní prádlo, nové kalhoty, košile či tričko, parfém? Tráví u zrcadla najednou více času? Prozpěvuje si u toho a tváří se nepřítomně, zamyšleně? Pak to může být varovný signál. Ztratí-li k tomu ještě navíc zájem o váš společný život, plány, pak je myšlenkami a nejen myšlenkami někde jinde.

Stopy rtěnky, vůně, vlasů

Zdálo se vám v poslední době, že má ušmudlané límce od rtěnky? Jde cítit cizím dámským parfémem? Možná najdete na jeho saku i vlasy, které nebudou patřit vám. Třešinkou na dortu může být i náušnička na podlaze vaše automobilu nebo dokonce pod vaší postelí.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články