Menu
Úvod  › 

10 signálů, že on je ten pravý

Zdá se vám, že vám to klape a mohla byste si s ním pořídit kupu dětí. Má to ale váš vyvolený stejně? Tady je deset signálů, podle kterých poznáte, že to s vámi myslí vážně a že byste si s ním měla začít plánovat společnou budoucnost.

K úspěšnému dlouhodobému vztahu rozhodně nestačí, že si zapamatuje značku vaší oblíbené čokolády a občas za vás zaplatí večeři. Následujícím signálům, byste měla věnovat pozornost, protože ty značí, že jste našla svého osudového muže.

Pamatuje si detaily

Věnuje pozornost drobnostem, o kterých jste se někdy zmínila. K narozeninám vám proto nedá pižmovou vůni, když vy používáte svěží květinové a nebude vám vnucovat lilie, pokud na ně máte alergii. To, že věnuje pozornost věcem, které jsou pro vás důležité, znamená, že jste pro něj důležitá i vy.

Jste si jistá, že by vás nepodvedl

Samozřejmě si nikdy nemůžete být úplně jistá, ale máte pocit, že mu můžete věřit. Při společném hovoru o vašem vztahu je schopný vyjmenovat celou řadu věcí, kterých si na vás váží a proč vás miluje. Jakmile se otočíte zády, nezačne svádět číšnici a flirtovat se všemi ženami v dosahu kilometru.

Je rodinný typ

Má dobré vztahy se svou vlastní rodinou, což ovšem neznamená, že jde o závislého mamánka. Dokáže obětovat pařbu s kamarády a strávit večer na narozeninové oslavě vaší matky nebo sestry. Takové chování odpovídá vyzrálému muži, který bude jednou v budoucnu ctít i svou vlastní rodinu.

Dokáže vás rozesmát

Zapomeňte na vaše romantické schůzky, kdy se samozřejmě snažil zapůsobit v nejlepším světle a bavit vás od začátku do konce. Jak se s ním ale bavíte při každodenním soužití? Pracně hledáte společná témata ke konverzaci, nebo sdílíte smysl pro humor, dokážete spolu mluvit a rozesmát jeden druhého?

Je tu pro vás

Je jedno, co zrovna dělá, i kdyby zrovna zdolával Mount Everest a vy jste mu zavolala, že zemřela vaše babička, skočí do nejbližšího letadla a poletí vás domů utěšit. To neznamená, že přiběhne na vaše zapískání jako pejsek. Víte však, že se na něj můžete spolehnout, a že je tu pro vás, kdykoli ho skutečně potřebujete.

Sex s ním je skvělý

Může vám to připadat stokrát jako naprosto povrchní záležitost, skutečnost je však taková, že mizerný sex velmi negativně ovlivňuje i celý vztah. Pokud vás dokáže vzrušit a uspokojit i poté, co opadne prvotní bláznivá zamilovanost, vyhrála jste hlavní cenu v partnerské loterii. Ideálně byste před sebou navíc měli být schopní mluvit i o svých touhách a erotických přáních.

Umí vás ochránit

Samozřejmě, že jste silná a samostatná žena, ale na druhou stranu byste po svém boku měla mít muže, který vás dokáže v případě potřeby ochránit a podpořit. Chová se k vám jako gentleman a pokud by vás někdo ohrožoval, bude s ním mít velký problém.

Je k vám upřímný

Naprostá většina mužů nesnáší konflikty, a zvláště pak ty, které jsou doprovázené ženskými slzami. Pokud vám je i přesto schopný sdělit nepříjemnou pravdu a podívat se důsledkům svého chování do očí, můžete si blahopřát. Narazila jste totiž na čestného a skutečně dospělého muže.

Je s vámi rád

Pokud stojí před volbou programu s vámi a kamarády, vybere si vás. To samozřejmě neznamená, že se na vás bude věšet a bude za vámi chodit jako váš ocásek. Nejste siamská dvojčata a je v pořádku, pokud máte své vlastní aktivity, kterých se ten druhý nezúčastňuje. Pořád ale musíte mít pocit, že jste pro něj na prvním místě a že by vás nevyměnil za partu pivních skautů z hospody na rohu.

Stojí na vaší straně

Ať už se pohádáte se svou matkou, jeho matkou, svým šéfem, nebo kýmkoli jiným, stojí na vaší straně a snaží se pochopit vaše argumenty. Dokáže vás vyslechnout a pokud s vašimi argumenty nesouhlasí, řekne vám to diplomaticky, aniž byste měla pocit, že se vás snaží dostat na lopatky. Pokud s vámi nesouhlasí, vždy (!!) vám to řekne v soukromí a nikdy vás nepeskuje před ostatními lidmi.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články