Menu
Úvod  › 

10 signálů, že se mu líbíte

Máte takové nejasné tušení, že na vás má slabost. Pořád se ale k ničemu nemá. Existuje deset jasných signálů, které vám prozradí, jestli máte počítat s něčím víc, nebo ho zařadit do šuplíku mezi kamarády.

1. Nemluví jen o sobě

To, že muži jsou od přírody ješitní, není nic nového pod sluncem. Pokud je však ochotný zapomenout na to, jak je úžasný a všichni jsou z něj vedle sebe, a baví se o tématech, ke kterým máte co dodat i vy, bouchněte šampaňské. Dává vám tak najevo, že jste pro něj důležitá a záleží mu na tom, abyste se bavila.

2. Ptá se

Psychologické výzkumy ukazují, že ženy jsou přirozeně empatičtější než muži a pokládají víc otázek než silnější pohlaví. Sledujte, jak často se vás na něco ptá. Pokud bude poměr vět tázacích ve vaší konverzaci alespoň přibližně vyrovnaný, máte důvod k oslavě.

3. Opakuje detaily

Na začátku vaší schůzky jste se mu letmo zmínila, že máte ráda citróny a on vás po večeři upozorní na to, že v dezertním lístku je uvedená citrónová zmrzlina, jestli si ji nechcete dát. U lidí, na kterých jim nezáleží, mají muži tendence takové detaily přehlížet.

4. Ignoruje ostatní

Jestliže jste se propracovali už do stádia, kdy ho nechá chladným usměvavá servírka v minisukni, která nejvíc ze všeho připomíná větší bederní pás, může to znamenat jen dvě věci. Buď je na kluky, nebo jste na něj udělala obrovský dojem.

5. Je nervózní

Muži se snaží za každých okolností působit jako chlapáci, kterých se nic za žádných okolností nedotkne. Pokud si nervózně pohrává s pivním táckem, poklepává nohou, uhýbá očima a celkově vám vůbec připomíná nervózního školáčka, dostala ho vnitřní nejistota. Chtěl by se vám zalíbit, ale není si jistý, jestli na to jde správně.

6. Nechá vás mluvit o lidech

Samozřejmě, že ráda mluvíte o jiných lidech, speciálně o těch z vašeho okolí. Od toho jste koneckonců žena. Na druhou stranu si upřímně přiznejte, že je jen málo nudnějších věcí než drby o lidech, které jste nikdy neviděla. Pokud vás i přesto nechá domluvit a dokonce vypadá, že ho to zajímá, považujte to téměř za důkaz lásky.

7. Znají vás jeho přátelé

Vyrazíte s celou partou do hospody a jeho kamarádi se vůbec netváří překvapeně, znají vaše jméno, aniž byste se jim představila a chovají se, jako byste byla stará známá. Očividně jim o vás už něco říkal a to je vážné.

8. Odpouští vám

I když jste si dala předsevzetí, zase to nějak nevyšlo a dorazila jste na schůzku o deset minut pozdě (zapomněla jste na ni, musela jste ji zrušit, atd.). Je jasné, že ho to štve, ale nevyčítá vám to.

9. Je aktivní

Není nutné, aby hned na první schůzce začal používat množné číslo a vykládal vám dalekosáhlé plány o společné slunné budoucnosti. Pokud ale vždy místo, termín a náplň další schůzky vymýšlíte vy, možná byste měla začít přemýšlet, jak dlouho vás to bude bavit.

10. Dotýká se vás

Pokud ho skutečně přitahujete, nevynechá jedinou příležitost, aby na vás sáhl. Zapomeňte ale na obscénní mačkání zadku a rádoby nenápadné dotyky na prsou. Jestliže vás nechce jen do postele, ale stojí o vás, dotyky jsou v podstatě nevinné. Chytne vás za ruku, odhrne vám vlasy z obličeje, dotkne se vašeho ramena. Dává vám tím najevo, že je mu ve vaší společnosti dobře a stojí o vás.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články