Menu
Úvod  › 

4 skvělé tipy jak sbalit holku

Jste single a přemýšlíte, že pozvete kolegyni či jinou ženu na kafe, ale oslovování není tak úplně vaše parketa? Odhoďte zábrany, protože to není tím, že byste na to nebyli, jen nevíte, jak na to. Úplně každý může pozvat krásnou holku na skleničku či kafe a učarovat ji vlastním charisma. Nedělejte z toho zbytečně žádnou vědu. S našimi radami to určitě zvládnete hravě.

Vyčíhněte pohodou atmosféru

Někoho, koho znáte alespoň okrajově, se na kafe zve mnohem lépe. Protože můžete vyčíhnout náladu dotyčné osoby. Zvát kočku na rande v době, kdy s ní cloumají hormony a bojuje se svým PMS (předmenstruační syndrom) by se nemuselo vyplatit. I ženy mají své dny. Vyčíhněte tedy okamžik, kdy se bude usmívat, sršet vtipem a očividně bude mít dobrou náladu. A kdyby se vám přeci jen nepovedlo vytipovat správný okamžik, neberte si to osobně. Když mají ženy PMS, nemají rády nikoho.

Buďte svůj

Ženy jsou jako barometr na přetvářku a jestli něco nemají rády, tak jsou to přeslazené falešné lichotky, se kterých by člověk dostal cukrovku. I kdybyste to myslel sebevíc dobře, nezaujme to. Nebojte se vyjádřit své vlastní názory, jedině tak můžete sbalit kolegyni, její kamarádku nebo jinou holku.

Uvolněte se prosím

Snažte se být uvolněný a vtipný, nikoliv však šašek. Ženy milují přirozenost a vtipné muže, ale ne šašky, kteří se předvádějí. Ženy milují prosté věci - například muže. Buďte prostě sví a nesnažte se na nic hrát. Stejně by vás prokoukla.

Buďte originální

No dobře, řeč byla o pozvání na kafe nebo sklenku vína. Zkuste to vzít z druhé strany. Takových pozvání dostává žena dnes a denně patrně více. Tedy pokud je krásná. Zkuste vymyslet něco víc originálního. Záleží, jaký je to typ ženy. Romantička uvítá pozvání na hvězdárnu, sportovkyně na nějaké představení - zápas. Tipněte si, co by mohlo zaujmout a nabídněte jí něco, co ještě nikdo před vámi. A následně můžete zamířit i na to kafe.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články