Menu
Úvod  › 

10 jasných příznaků jejího zájmu

Sedíte proti ní v hospodě nebo autobuse a dali byste si říct. Na druhou stranu ze sebe ale zase nehodláte udělat blázna. Poznáte na ženě, jestli u ní máte šanci?

1. Oční kontakt

K očnímu kontaktu došel ve flirtovacím slabikáři snad úplně každý. Nejspolehlivější, nejrychlejší a zároveň nejjednodušší způsob, jak poznat, jestli má cenu pokoušet se o něco víc, nebo to nechat plavat. Pokud se vaše oči setkají a několik sekund se na sobě zastaví, jste na dobré cestě a můžete postupovat dál. Pozor ale na zaměňování se situací, kdy se dívá na vás a kdy skrze vás.

2. Chce, abyste si jí všiml

Nemusí to dělat vědomě, ale řeč těla ji spolehlivě prozradí. Hraje si s řetízkem nebo hodinkami, pohazuje vlasy, projíždí si v nich prsty, nenápadně si olizuje rty. Tím vším jí vybavila evoluce a snaží se tak přitáhnout vaši pozornost. Jsou to její nevědomé vzorce, jak zvýšit svou atraktivitu.

3. Pustí si vás k sobě

Každý člověk má svůj osobní prostor, který si snaží bránit. To, jestli už jste se dostali za hranici běžného kontaktu, poznáte podle toho, že přestane ustupovat kdykoli se vzdálenost mezi vámi zmenší.

4. Skládá vám komplimenty

Je fuk, jestli vám pochválí smysl pro humor, účes nebo vzorek na košili. Komplimenty jsou způsobem, jak dává najevo, že vás registruje a že pro ni nejste jen další anonymní chlápek z davu.

5. Směje se vašim vtipům

Pokud jste dospěli až sem, máte vyhráno. U ženy, kterou rozesmějete, existuje velká pravděpodobnost, že by časem mohla skončit ve vaší posteli. Máme tím na mysli ale samozřejmě skutečný smích nikoli ironický úšklebek.

6. Začíná konverzaci

Klasická situace. Jste spolu sami dva a rozhostilo se ticho. A vy nevíte, máte plácnout něco jen tak, aby to nevypadalo, že nemáte o čem mluvit? Nebo je to už ta chvíle, kterou ona považuje za naprosté souznění duší a vaše tlachání to zkazí? Pokud se dělíte o to, kdo začne konverzaci, přibližně napůl, je to v pořádku. Začínáte-li mluvit vždy jen vy, zkuste se poohlédnout jinde.

7. Vyptává se na koníčky

Zajímá ji, co děláte ve volném čase? Nebo jí nadšeně líčíte průběh vašeho posledního squashového zápasu, zatímco ona znuděně kouká z okna? Jestliže se vás sama iniciativně vyptává, je jasné, že jí skutečně zajímáte. Pokud jí všechny informace musíte nacpat pod tlakem, nejspíš jen nenašla lepší program než večeři s vámi.

8. Dotýká se vás

Je jedno, jestli sedíte na romantické večeři, jste na procházce nebo na rockovém koncertě. Důležité jsou takové ty rádoby náhodné a letmé doteky, které iniciuje. Při hovoru se vás letmo dotkne na rameni, na sekundu vám položí ruku na koleno. Dává vám tím najevo, že by ráda, abyste jí udělal to samé a klidně i na delší dobu.

9. Často říká vaše jméno

Můžete si to vysvětlovat, jak je libo. Skutečnost je však taková, že čím víc včleňuje do svého projevu vaše jméno, tím blíž jste posteli. Zkouší si tak totiž, jak se jí bude vaše jméno vyslovovat při orgasmu.

10. Používá množné číslo

Neexistuje explicitnější projev zájmu, který vám může žena uštědřit, než otázka: "A kam půjdeme teď?" Značkou ideál je situace, kdy se vás zeptá po zavíračce v baru. A pokud na tuto otázku neznáte správnou odpověď, jste zcela jistě se špatnou ženou.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 1/5 (1 hlas)

Související články