Menu
Úvod  › 

Co se stane při kocovině?

O co lepší byla noc, o to horší je ráno (odpoledne). Sucho v krku a tepající čelní kost jsou tím nejmenším, co kocovina obnáší. Následujících dvacet stádií si projde nutně každý flamendr.

1. Vzbudíte se a hned víte, že to bude špatné a že za ten noční mejdan budete platit celý den. Ještě jste si ani nestačili uvědomit, jak je vám zle, ale podvědomě už to tušíte.

2. Jakmile se vaše smysly proberou k životu, máte pocit, že nastal váš poslední den na světě a měli byste vyřídit závěť. Navíc si nedokážete představit, kdy by vám asi tak mohlo být lépe.

3. V ústech máte jako na Sahaře. Potřebovali byste se nutně napít, jenže máte pocit, že váš žaludek nevydrží ani pouhé dýchání, natož jakoukoli hmatnější věc, kterou byste mu tam poslali.

4. Přemýšlíte, jestli jste včera nějakou náhodou nevypili tekutý jed.

5. Každý pohyb vás neuvěřitelně bolí - dokonce i nádech. Když už se doplazíte na záchod a podaří se vám strčit hlavu do mísu, raději tam zůstanete několik hodin, abyste to utrpení nemuseli absolvovat znovu.

6. S hlavou v míse zoufale přemítáte, jak jste si dokázali obléct pyžamo. Nebo jste tu snad někoho měli, kdo vám pomohl???!!!

7. A jak jste se, proboha, dostali domů? Taxíkem, nebo vás někdo vezl? A nepozvraceli jste náhodou onen dopravní prostředek?

8. Popadne vás panika, jestli vůbec máte peněženku a doklady, ale je vám příliš špatně na to, abyste to šli zkontrolovat.

9. Hlavou vám víří miliardy otázek, na které neznáte odpověď. Na některé z nich vám postupem času odpoví vaši spolupijáci, jiné se stanou součástí hospodského folklóru a ještě na jiné se odpověď nedozvíte nikdy.

10. Máte potřebu zkontrolovat si telefon, jestli jste náhodou uprostřed noci a alkoholového opojení nevolali svým bývalým, ale opět vám to překazí houpavý žaludek.

11. Vzpomenete si, že obvykle snídáte jogurt a už jen při té myšlence se vám výrazně přitíží.

12. Marně vzpomínáte, co a kolik jste toho včera vypili. Napadne vás, že byste to měli napsat na papír a viditelně to umístit na stůl. Mohlo by se to hodit, až vás najdou sousedé v bezvědomí, do kterého zcela jistě upadnete.

13. Konečně se odhodláte zapnout a zkontrolovat telefon a zjistíte, že jste v rozmezí od dvou do čtyřech hodin ráno odeslali na různá čísla osmnáct prázdných SMS.

14. Spočtete si hotovost a zjistíte, že následkem velkorysého večera budete do konce měsíce o chlebu a vodě a na nájem si budete muset půjčit.

15. K večeru se odhlodláte zavolat kamarádům a zeptat se, co se vlastně stalo. Vzápětí byste si za ten nápad nejraději nafackovali.

16. Přemýšlíte, kolik by stála celodenní pečovatelka a jestli se dá pronajmout na jediný den.

17. Kdykoli jen pomyslíte na jakékoli jídlo, máte podobný pocit, jako byste měli v žaludku kouli z kočičích chlupů.

18. Přemýšlíte, jestli slunce vždycky vydávalo takové množství protivného světla, nebo jestli vám to dělá naschvál.

19. K večeru se odvážíte roztáhnout závěsy a vyjít opatrnými kroky na balkón.

20. Jakmile se přiblíží hodina, kdy máte jít spát, váš stav se zázračně zlepší. Včerejší večer už se vám nejeví jako beznadějně trapný, ale vlastně docela vtipný a začnete přemýšlet o tom, kdy se koná další mejdan.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články