Menu
Úvod  › 

Chcete být in? Nezapomeňte na stylové tašky!

Zapomeňte na nudná a nezajímavá příruční zavazadla, letos jsou v kurzu nápadité tašky přes rameno. Ať už ve formálním nebo plážovém designu.

V oblasti módních doplňků hrají bezesporu jednu z klíčových rolí nejrůznější kabelky. Ty nabývají mnoha rozličných podob. Specifickým typem kabelek jsou tašky, tašky přes rameno, tašky do ruky, pánské i dámské tašky. V obchodním styku pak mají hlavní slovo pánské a dámské tašky na notebooky, které jsou praktičtější než běžné kabelky. Pánské a dámské tašky na notebooky navíc nabízejí elegantní vzhled. Ten je pro formální příležitosti pochopitelně vhodnější. Vraťme se však k typickým taškám - v lehkém, neformálním provedení.

Dámské tašky versus kabelky

Na rozdíl od kabelek bývají tašky pohodlnější a praktičtější. Často jsou vyrobeny z poddajných materiálů, například textilu. Díky tomu jsou lehké a slouží tak například pro případ nečekaného nákupu. Tašky však mohou být také plastové, nezřídka bývají vyrobeny z přírodních materiálů, například lýka. Může jít jak o tašky přes rameno, tak o tašky do ruky.

V létě přicházejí na řadu plážové tašky, které většinou umožňují snadnou údržbu, čištění a ošetřování. Na ručník, plavky, sluneční brýle a opalovací krém jsou plážové tašky ideální. Představují skvělý letní doplněk. Léto často připomínají i pestrými barvami, květinovými či ovocnými vzory. Plážové tašky často zdobí námořnický styl, kombinace temně modré a bílé barvy, avšak nadčasové proužky mohou být i v mnoha jiných barvách. Zdaleka nemusí jít pouze o dvě barvy, i užší proužky v zářivých barvách léta jsou pro plážové dámské tašky jako stvořené. Také rozličné lýkové či slámové tašky se k létu skvěle hodí, báječně doplní další módní doplňky, třeba takový slaměný klobouk.

Zatímco plážové tašky jsou většinou dámské, existují i tašky nabízející dámské i pánské provedení. Půjde například o již zmiňované elegantní pánské a dámské tašky, které slouží pro formální příležitosti. V dnešní době moderních komunikačních médií není divu, že půjde především o pánské a dámské tašky na notebooky.

Plážové tašky nejenom na pláž

K letní sezóně neodmyslitelně patří dovolená, také specifické oblečení a módní doplňky. Tak jako v oblasti oblečení budou nepostradatelnou součástí letního šatníku plavky, v oblasti módních doplňků jsou nenahraditelným evergreenem plážové tašky.

Ty mohou být v provedení, které se hodí pro každodenní nošení, a neuplatní se pouze na pláž. Vyberete-li si originální plážovou tašku, můžete si ji na dovolenou vzít s sebou jako příruční zavazadlo. Nemusíte ji tak vměstnávat do kufru a čekat pouze na to, až půjdete k moři.

Tip na nákup dámských tašek: obchod Krásné-kabelky.cz.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Dokonalý módní doplněk: Luxusní peněženka!
5 tipů pro výběr dámské kabelky
Dámské plavky: Co se bude nosit v létě?
Buďte krásná i v noci, aneb jak si vybrat pyžamo
Korzety: Nedoceněný klenot šatníku