Menu
Úvod  › 

Nenápadné detaily, kvůli kterým se hádáte

Náhle ukončíte telefonní hovor, zmíníte se o jiné ženě, nebo si dáte schůzku se svou bývalou. Pro vás to nic neznamená, ale vaše přítelkyně v tom vidí mnohem víc.

V první řadě si uvědomte, že nikdy nemůžete odhadnout, co si o vás vaše přítelkyně myslí a jak bude interpretovat vaše chování. I zcela nevinné poznámky nebo činy si totiž ženy dokáží vykládat neuvěřitelným způsobem a přisuzovat jim obrovský význam. Pojďte nahlédnout do hlubin ženské hlavy a vyhněte se tak případným hádkám:

Zapomenete jí dát klíče od bytu

Co jste udělali: Pracujete do noci, máte spoustu povinností a jednoduše jste si nevzpomněli na to, že jste ji vlastně chtěli dát klíče od svého bytu.

Jak to vidí ona: Užírá se pochybami. V její hlavě už se roztáčí kolotoč pochybností a myšlenek o tom, že to s ní nemyslíte dostatečně vážně. Přemýšlí o tom, jestli se s ní náhodou nechystáte rozejít a hledá ty nejnemožnější vysvětlení pro to, proč si u vás v koupelně nemůže nechat kartáček na zuby.

Co byste měli udělat: Nastal čas udělat si pořádek ve svých emocích. Chcete s ní skutečně bydlet, nebo byste raději zůstali ještě formálně single? Chcete jí skutečně věnovat klíč od svého bytu? Ujasněte si své priority a to, co opravdu chcete.

Ukončíte telefonní hovor

Co jste udělali: Už jste spolu chvíli mluvili, teď se vaše konverzační témata vyčerpala, tak zkrátka svůj hovor ukončíte a zavěsíte.

Jak to vidí ona: Má strach, že vás už nudí, že vás nezajímá a že se snažíte omezit čas strávený s ní.

Co byste měli udělat: Vysvětlete jí, že telefonní hovory nejsou vaše hobby a preferujete osobní kontakt. Při něm potom buďte pozorným posluchačem.

Zkontaktovali jste se se svou bývalou

Co jste udělali: Vy a vaše bývalá partnerka jste si vyměnili několik sms zpráv a šli jste si sednout do kavárny.

Jak to vidí ona: Je úplně ochromená hrůzou z potenciální budoucí nevěry. Představuje si barvité detaily vaší schůzky, o které se domnívá, že byla od první do poslední minuty naplněná sexuálními orgiemi.

Co byste měli udělat: Základem je samozřejmě předpoklad, že máte vztah ke své bývalé vyřešený a nesnažíte se ji znovu ulovit. Potom by pro vás nemělo být těžké seznámit vaší partnerku s detaily vašeho kontaktu (například jí ukázat některé zprávy, povykládat jí o schůzce atd.).

Mluvíte o ostatních ženách

Co jste udělali: Vlastně vůbec nic. Mezi řečí jste se jen tak mimochodem zmínili o Ivaně z kanceláře, nebo i vaší bývalé spolužačce Veronice.

Jak to vidí ona. Je přesvědčená, že po těchto ženách ve skrytu mysli toužíte a okamžitě je začne vnímat jako hrozící nebezpečí.

Co byste měli udělat: V budoucnu si dejte pozor na jazyk a předpokládejte, že všechny ostatní ženy jsou pro ni ohrožením.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Sex bez předehry: Kdy do něj jít
Jak se s ní rozejít jako chlap
10 signálů, že by si dala říct