Menu
Úvod  › 

Tipy na mírně ujetý sex

Už vás nudí ty tři polohy, které s železnou pravidelností střídáte? Pusťte do ložnice čerstvý vítr. Nemusíte nutně měnit partnerku, stačí když vyměníte sexuální techniky.

Pokud máte chuť na netradiční sex a erotické praktiky, nemusíte se nutně zapsat do SM klubu ani vymetat sexshopy, vneste do svého erotického života vzruch mírně ujetými technikami.

1. Kousejte ji

Možná vám to zní poněkud divně, ale kousání je skutečně sexy a vzrušující. Nebojte se zapojit do svých milostných hrátek i zuby. Samozřejmě máme na mysli jemné kousání a jemný stisk zuby. Zkuste jí například jemně skousnout rameno, zadek, nebo stranu stehen a vyvinout jemný tlak. Odměnou vám bude její vzrušení.

2. Naolejujte ji

Používání oleje prostředku k erotickým hrátkám není nové, ale často podceňované. Olej zajišťuje hladký povrch a doteky jsou mnohem vláčnější Olej, který při sexu použijete, by měl být rostlinného původu a s příjemným aroma, potom působí zároveň i jako afrodisiakum. Roztírejte ho po celém jejím těle a vychutnejte si klouzavý pohyb dlaní, bude to pro vás oba velmi vzrušující zážitek.

3. Teplo a chlad

Změny teplot stimulují a dráždí nervy. Pokud stimulujete nervy změnami teplot, zůstanou "v pohotovosti" a zvyšuje se tak chuť na sexuální aktivitu. Můžete k tomu použít různé látky jako je horká čokoláda, sklenice vychlazeného vína, kostka ledu, či teplý med.

4. Hrajte si s jejíma nohama

Někteří lidé mají pocit, že nohy jsou asexuální částí těla a k sexuálním hrátkám se nehodí. Nicméně pokud budete její nohy líbat, lízat a cucat, zajistíte vám oběma jeden z nejintenzivnějších erotických zážitků vůbec. Nejcitlivějšími oblastmi nohou je prostor mezi prsy a klenba chodidla. Samozřejmostí je dokonalá hygiena.

5. Udělte já výprask

Nemusíte být úchylní, aby se vám líbil výprask. Přiměřený výprask totiž přivede do stimulovaných oblastí víc krve a tím zvýší jejich citlivost. Použít můžete svou ruku, ale klidně i kuchyňskou vařečku nebo pásek. Udržte však své vášně v rozumných mezích, aby si vaše partnerka mohla příští den sednout.

6. Stimulujte anál

I když mezi její hobby nepatří anální sex, zkuste stimulovat její konečník prstem. Kružte kolem něj a jemně na něj tlačte. Pokud nebude protestovat a její reakce budou pozitivní, zkuste jej vsunout dovnitř. Možná pak dojde i na ten anální sex. Uvolní se a zjistí, že nejde o hororový zážitek.

7. Jídlo

Udělejte si sexy piknik přímo v posteli. Erotika a jídlo k sobě mají totiž blíž, než si možná myslíte. Použijte její tělo jako podnos a servírujte na něm kousky ovoce, nebo třeba plátky sýra. Tuto praktiku můžete spojit s bodem jedna, a totiž kousáním.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Sexualita