Menu
Úvod  › 

Tantrická masáž: Erotická bomba ve vaší ložnici

Chcete nakopnout svůj erotický život, objevit netušený rozměr sexu a naučit se novou ložnicovou techniku? Objevte tantrickou masáž, která vám přihraje neobyčejné potěšení.

O tantrickém sexu nebo masáži slyšela většina lidí, ale jen zlomek z nich ví, o co ve skutečnosti přesně jde. Jak napovídá její jméno, tantrická masáž je jedním z rituálů tantry, tajného erotického učení pocházejícího z hinduismu. Inspiraci čerpá z tisíciletých tradic pocházejících z Indie a Číny. Podstatou tantrického učení je výměna erotických nežností.

V současné době už tantrická masáž dávno není odkázaná na lázně a klasická masážní centra, můžete si ji užít i za dveřmi své ložnice. Jde o výjimečný erotický zážitek, který byste měli rozhodně vyzkoušet. Ukážeme vám, jak na to:

Jak na to

Tantrická masáž se provádí na nahém těle (tolerované jsou pouze ručníky kolem boků, pokud se před sebou ještě stále stydíte) a používá se při ní olej.

Na rozdíl od ostatních masážních technik, pro tantrickou masáž neexistují žádná striktní pravidla. Je smyslná, tajemná a energizující a zahrnuje masírování všech tělesných částí a především sedmi čaker (energetických bodů). Hnětení, lehký tlak a pohyby, které jsou plynulé a pomalé, představují základní charakteristiky tantrické masáže.

Vaše ruce by měly klouzat po jejím těle od hlavy až k chodidlům, jako kdybyste chtěli pohladit a prohníst každý milimetr. Cílem je probudit citlivost těla do takové míry, aby vaše partnerka nebyla schopná vnímat nic jiného a všechny ostatní myšlenky odpluly pryč. Můžete se dotýkat a masírovat i její genitálie, ale dovolené jsou jen jemné doteky nikoli masturbace. Ačkoli vám to může připadat divné, cílem masáže není totiž dosažení orgasmus, ale maximalizace potěšení. Úplně přesně; součástí masáže není pohlavní styk, ale doteky a něžnosti směřující na celé tělo včetně genitálií.

Správná technika

Podložte své partnerce hlavu a boky polštáři, aby byl její klín dobře dostupný. Začněte se masáží celého těla a poté se zaměřte víc na genitálie.

Během tantrické masáže je velmi důležité i dýchání. Mělo by být hluboké, klidné a vycházet až ze žaludku. Jenom tak od vaší parnerky odplují nepříjemné emoce a dokáže se dokonale uvolnit.

Masáž ženských genitálií začněte masírováním vnějších stydkých pysků. Tu vždy provádějte s dostatečným množstvím oleje, který její potěšení umocní a předejde nepříjemnému tření. Při všech něžnostech se dívejte své partnerce do očí, znásobí to její vzrušení. Po namasírování vnějších stydkých pysků, věnujte stejnou pozornost vnitřním pyskům.

Teprve potom je čas na její klitoris. Ten je velmi citlivý, takže jej stimulujte velmi jemně. Kružte po něm naolejovaným prstem, můžete jej také velmi opatrně vzít mezi dva prsty a třít jej olejem. Neustále své partnerce připomínejte, aby dýchala zhluboka, prohloubí se tak její vzrušení a vychutná si tak lépe potenciální orgasmus. S jejím postupujícím vzrušením můžete doplnit masáž klitorisu průnikem prstu do její vagíny.

Masáž vagíny by měla přijít na řadu až na úplný závěr masáže. Zkuste najít její G bod. Vnitřek vagíny masírujte prsty v jemných kruzích a všímejte se jejích reakcí. Pokud je velmi vzrušená, můžete přidat ještě jeden prst a vyvinout o trochu větší tlak. Pořád však nezapomínejte na stimulaci klitorisu. Jestliže už máte s touto praktikou zkušenosti, drážděte i její konečník. Jakmile dosáhne orgasmu, hlaďte jí po celém těle, dokud se její dech nezklidní.

Tantrická masáž je vysoce erotická, protože pomůže jí uvědomit si své tělo. Pokud ji své partnerce poskytnete, darujete jí neopakovatelný zážitek.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Sexualita