Menu
Úvod  › 

Fantastické sexuální rychlovky

Na sex máte vždycky plus mínus pět minut, než na dveře začnou bušit vaši potomci, otravní spolubydlící nebo tchyně? Inspirujte se tipy, které i z rychlovky udělají lahůdkovou záležitost.

Zamyslete se a upřímně odpovězte na otázku, kdy jste naposledy měli pro sebe v posteli tolik času, kolik jste chtěli a kdybyste se rozhodli strávit celý den souložením nic by se nestalo? Marně listujete kalendářem a snažíte se najít záchytný bod? Potom jste na tom podobně jako většina populace. Erotická rychlovka ale vůbec nemusí být poslední záchranou ale i skutečným zážitkem. Stačí ovládat několik pravidel, zapojit fantazii a časově limitovaný sex se může zapsat do zlatého fondu vašich erotických zážitků.

Instantní sexualita

Důvod, proč většina žen nechce o neplánované rychlovce ani slyšet je mnohem prozaičtější, než si většina mužů myslí. Vaše partnerka na vás má úplně stejnou chuť jako vy na ni a klidně by z vás během deseti sekund servala oblečení, jenže pak si vzpomene, že vlastně chtěla zhubnout, na stehnech má rozvinutou celulitidu a ke všemu si už několik dní neholila třísla. A je po erotické náladě. I když vám to přijde malicherné, ženy jsou na podobné věci velmi citlivé a preferují proto předem naplánovaný sex, na který se mohou "připravit."

Snažte se povzbudit její erotické sebevědomí a skládejte jí co nejvíc komplimentů. Pokud jí budete dostatečně často opakovat, že vám připadá úžasná, že má skvělé tělo a vzrušuje vás, snáze se povznese nad "provozní detaily" a bude svolnější k impulsivnímu sexu.

Síla nálady

Zapomeňte jednou provždy na to, že sex se může odehrávat jen za zavřenými dveřmi ložnice a dejte volný průchod své fantazii a touze. Vzruší vás partnerka při přípravě večeře, když se koupe, nebo když se pro vás po pracovní době zastaví v kanceláři? Potom se zkrátka pomilujte tam, kde máte zrovna chuť.

Nová místa, kde navíc může hrozit nebezpečí, že vás někdo přistihne, vlijí vašemu sexuálnímu životu nový adrenalin do žil. O tom, že přiměřené riziko je tou nejlepší formou předehry, ví psychologové a sexuologové už dlouho. Do sexuálních hrátek se tak totiž zapojuje mnohem víc smyslů než při ložnicové rutině.

Vezměte to do rukou

Nemáte čas na předehru? Zapojte do hry masturbaci. Požádejte partnerku, aby se před vámi dráždila vlastní rukou, nebo k předehře použila vaše ruce. Stejně tak můžete v rámci krátké předehry použít svou vlastní masturbaci. Zapomeňte na ostych a předsudky, mnoho žen pohled na masturbujícího muže velmi vzrušuje.

Splněná očekávání

Už jste určitě slyšeli o tom, že pokud se před důležitou zkouškou strachujete, že neuspějete, zvyšuje se pravděpodobnost, že se vám zkouška skutečně nepodaří. Se sexem je to úplně stejné. Pokud rychlovku na záchodě v restauraci předem shodíte, je odsouzena k nezdaru. Pamatujte si, že dobrý sex se dá zažít úplně všude a nemusí jít nutně o nejdůstojnější a nejromantičtější místo pod sluncem.

Pokud si těsně před sexem necháte v hlavě proběhnout několikasekundový scénář mimořádně žhavého sexu, zvyšujete tak pravděpodobnost, že taková bude i realita. Navíc žhavé představy povzbudí vaše vzrušení a chuť na sex.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (3 hlasy)

Další články k tématu: Sexualita