Menu
Úvod  › 

Hračky pro fetišisty - začátečníky

Nemusíte být nutně "divní", abyste při sexu využili některé hračky fetišistů. Pokud vás už omrzel klasický sex a hledáte zpestření, máme pro vás inspiraci.

Fetišismus sice nemá úplně nejlepší pověst a je spojován spíš s "úchylky", ale jeho vyznavači používají spoustu pomůcek, které mohou být velmi užitečné i ve vaší ložnici. Lehce výstřední sex je v kurzu a nemusíte kvůli němu navštěvovat SM oddíl místního sexshopu, většinu pomůcek koupíte v supermarketu, nebo je máte už doma. Pusťte se do objevování neznámých stránek sexu. Budete překvapeni, jakou vzpruhu budou představovat pro váš intimní život!

Hedvábné šátky

Jen málokterá žena si ve fantazii nepředstavovala, jak je spoutaná a vydaná na milost silnému muži. Její submisivní choutky můžete ukojit velmi snadno pomocí několika šátků. Mnohem většího efektu s nimi docílíte, pokud vsadíte na okamžik překvapení. Začněte jí vzrušovat, jako byste se chystali ke klasickému sexu, a až si budete jisti, že je dostatečně rozpálená, vytáhněte zpod polštáře šátky.

Svažte jí ruce nad hlavou a klidně jí zavažte i oči. Když nebude nic podobného čekat, její vzrušení se bude mísit s trochou zdravého strachu; a to je velmi výbušná kombinace. Pokud bude mít zavázané oči, nebude vědět, co se chystáte následovat a kam bude směřovat váš příští dotek. Vsaďte se, že její orgasmus bude nebývale silný a v nejbližší době bude vyžadovat opakování.

Svíčky a vosk

Možná vám to zní poněkud bolestivě, ale vosk vám připraví neopakovatelný erotický zážitek. V průběhu divoké předehry, která jí naladí na tu správnou notu, si připravte na dosah svíčky. Až bude vzrušená na maximum, zapalte svíčku a přejíždějte s ní nad jejími stehny. Vždy nechte z nakloněné svíčky ukápnout jen ojedinělou kapku vosku, abyste zjistili, které tělesné partie jsou méně citlivé.

Nezapomeňte, že cílem není způsobit jí bolest, ale vydráždit jí. Pokud se jí to bude líbit, můžete postupně přidávat a zkoušet, jak reagují jednotlivé části těla. V každém případě se však vyhněte extrémně citlivým místům, jako jsou bradavky, klitoris, nebo obličej. Jestliže v tomto typu hrátek najdete zalíbení, můžete si ve specializovaných obchodech zakoupit svíčky, které hoří pomaleji a jsou určené speciálně pro tyto praktiky.

Měchačka a spol.

Výprask rozhodně nemusí být vždy za trest, ale může se jednat o velmi vzrušující zážitek. Sexshopy samozřejmě nabízejí nepřeberné množství nástrojů na výprask od nejrůznějších plácaček až po bičíky, ale pokud si chcete jen zkusit, jak na vás bude tento typ hrátek působit a zda v něm naleznete zalíbení, rozhodně není nutné investovat do žádného speciálního vybavení. Vystačíte si se svou dlaní, kuchyňskou měchačkou, nebo třeba pálkou na ping-pong.

Škrtící kroužek

Škrtící kroužky na penis se používají už desítky let a mohou vám připravit skutečně žhavý večer. Ostatně kdo by netoužil po větším penisu a nekonečné erekci? I když vám možná název této erotické pomůcky zní poněkud nepohodlně až bolestivě, můžete si vybrat z nepřeberného množství materiálů, tvrdosti, barev a stylů. Navíc se kroužky nevyrábí pouze pro muže, ale k dostání jsou například i vibrující varianty, které v průběhu sexu dráždí její klitoris.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Sexualita