Menu
Úvod  › 

Naučte se dělat striptýz

Neexistuje lepší způsob, jak ho svést, překvapit a splnit mu nejtajnější přání, než striptýz. Zapomeňte na předsudky a předveďte mu erotickou show, která ho dostane.

Podle definice je striptýz erotickým tancem, při kterém se žena pomalu svléká na náladovou hudbu. Nemusíte být porno hvězda, striptérka, dokonce není ani podmínkou, abyste byla mimořádně pohybově nadaná a přesto můžete svého partnera ohromit smyslným představením. Ať už se rozhodnete pro striptýz jako součást romantického večera, dárek k výročí, nebo netradiční předehru, inspirujte se následujícími radami expertů:

Příprava

- Vyzkoušejte si několik základních pohybů a gest před zrcadlem, abyste získala představu, jak při nich vypadáte. Soustřeďte se zejména na práci boků, které při striptýzu působí mimořádně eroticky.

- Zvolte pro své vystoupení vhodné světlo, v němž bude vypadat vaše kůže leskle, opáleně a nikoli nazelenale.

- Před vystoupením si nezapomeňte oholit nohy, podpaží a oblast bikin. Jen máloco působí tak asexuálním dojmem jako tmavé rašící chloupky. Vaše kůže bude vypadat vláčně a svěže, pokud ji před svou show natřete krémem nebo výživným olejem.

- Nepodceňujte roli smyslného spodního prádla. Podle výzkumů muže příliš nebere bílé prádlo a to ani v případě, že je celé krajkové. Raději vsaďte na černou nebo červenou krajku či satén, které působí hříšně a svůdně.

- Oblečte si sexy oblečení, které můžete snadno svléknout. Například korzet je sice vysoce vzrušující věc, ale jeho háčky dokáže rychle rozepnout jen skutečný mistr. Vaše vystoupení se tak rychle může změnit v grotesku, během níž budete zápasit s knoflíky, přezkami, háčky a dalšími záludnostmi. Pokud sáhnete po minisukni, blůze a vysokých podpatcích, nemůžete udělat chybu. Cítíte-li se na to, převlečte se za zdravotní sestru, letušku, školačku, paní učitelku nebo do jakékoli jiné uniformy. Vsaďte se, že se stoprocentně trefíte do jeho fantazie.

- Vyberte si vhodnou hudbu. Nemusí jít nutně o pomalý rytmus, vyberte si takovou melodii, která je vám příjemná a dokážete se na ni pohybovat přirozeně.

- Naplno rozsvícená zářivka skutečně není ideálním osvětlením pro striptýzové vystoupení. Ztlumte osvětlení a rozsviťte jen lampičku, bodová světla nebo svíčky. Vaše silueta bude vypadat přitažlivější, vystoupení získá tajemný nádech a erotičtější atmosféru.

- Zkuste svému divákovi spoutat ruce šátkem. Když bude vědět, že se může jen dívat a nemá možnost na vás sáhnout, bude ještě víc vzrušený.

Technika

- V průběhu tance neustále udržujte oční kontakt s divákem. Nezapomeňte, že mu tak dáváte najevo svůj zájem a můžete k němu vysílat erotické signály. Vaše pohyby by měly být pomalé a plynulé. V každém okamžiku svého vystoupení se snažte co nejvíc "prodat" své tělo.

- Hrajte si se svýma rukama a co nejvíc se sama sebe dotýkejte. Přitáhnete tak jeho pozornost a vzrušíte ho.

- Přibližně po minutě tance začněte se striptýzem. Pokud budete jeho začátek protahovat, ztratíte divákovu pozornost. Vždy začínejte vrchní částí oblečení. Svlékejte svou blůzu pomalu a rozepínejte knoflíček po knoflíčku.

- Hrajte si s oblečením, které jste svlékla. Protáhněte si pásek mezi nohama, hlaďte sama sebe blůzou a podobně.

- Mimořádnou pozornost věnujte spodnímu prádlu. Než si ho definitivně svléknete, drážděte svého diváka. Dovolte mu dívat se, ale nikoli dotknout.

- Pro své vystoupení si zvolte vhodné rekvizity, které mu dodají švih.Šátek, klobouk, nebo židle, na které budete moci zaujmout vzrušující pózy, propůjčí vašemu výkonu nový rozměr.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Sexualita