Menu
Úvod  › 

Průvodce líbáním: Polibky, které ho dostanou

Líbání může být jednou z nejerotičtějších věcí na světě. Pokud to ovšem umíte. Těmihle líbacími technikami ho zaručeně dostanete.

Polibek nemusí být jen výměnou slin a snaživým pomlaskávaním. Dobrým polibkem ho můžete svést, nastartovat vynikající sex i vyjádřit svou lásku. Líbání je jednou z nejintimnějších věcí, které můžete se svým partnerem dělat. Je mnohem emotivnější než sex a hlavně je zainteresováno mnohem víc citů, což je také důvod, proč jej většina prostitutek odmítá.

Pokud budete respektovat následujících deset doporučení, zapíšete se do jeho milostného života nesmazatelným písmem:

1. Líbací půst

Možná vám to připadá samozřejmé, ale mnoho lidí si vůbec neuvědomuje, jak příšerným zážitkem může být líbání poté, co jeden z vás jedl česnek, cibuli, nebo jiná aromatická jídla případně kouřil. I kdyby byl váš polibek sebevášnivější, silná pachuť v ústech ho spolehlivě přebije. Problém může být v tom, že si váš partner neuvědomuje nevábnost svého dechu. Místo toho, abyste mu zakazovala cibuli či česnek, raději mu své preference naznačte nenápadněji. Po jídle, kde budou tyto aromatické složky chybět, ho odměňte mimořádně vášnivým polibkem a nezapomeňte dodat kompliment o jeho svěží vůni. Zcela jistě mu to dojde.

2. Správná technika jazyka

Polibek skutečně není příležitostí ukázat, jak daleko do partnerových úst dokážete strčit svůj jazyk. Pokud budete jazykem zuřivě kmitat a snažit se ho zasunout co nejhlouběji, ten druhý pouze nabude dojmu, že jej chcete udusit a nikoli svést. Místo toho se dotkněte jeho rtů lehce a pomalu. Se zapojením jazyka si dejte načas. Vnímejte ho jako vysoce citlivou část těla a zacházejte s ním podle toho. Pokud se chyby s přílišným zapojením jazyka dopouští váš partner, snažte se mu dát dobrý příklad. Navrhněte mu, ať nechá pro jednou aktivitu jen na vás a ukažte mu, jak smyslný může být polibek bez detailního průzkumu krčních mandlí.

3. Líbání v soukromí

Líbání by pro vás mělo být intimním aktem, který si necháte jen pro soukromí. Pokud to nevadí vám, vašemu partnerovi může být velmi nepříjemné, když se na něj vrhnete například v přeplněném autobuse. Líbání před publikem se rozhodně v žádné orgie smyslů nepromění, na to se můžete spolehnout.

4. Veďte ho

To, že jeho polibky nejsou nic moc, nemusí nutně znamenat, že nikdy nebude umět líbat. Cvik dělá mistra a čím víc budete líbání iniciovat a ukazovat mu, co se vám líbí a co byste raději oželela, tím lepších výsledků dosáhnete.

5. Dejte si čas

Pokud se vám má líbání oběma líbit, nesmí jít o uspěchanou záležitost. Uvolněte se, nespěchejte a užijte si každý dotek vašich rtů i jazyků. Rychlostí nevyjadřujete vášeň, jak se možná domníváte, ale spíš netrpělivou uspěchanost typickou pro puberťáky.

6. Překvapte ho

Muži se často domnívají, že je jejich úkolem iniciovat a vést všechny erotické úkony, včetně líbání. Na druhou stranu i ten nejtradičněji založený muž ocení, pokud se chopíte iniciativy a projevíte svou aktivitu. Překvapte ho a začněte ho líbat, když to nejméně čeká. O to větší bude účinek.

7. Zrcadlete

Je známé, že lidé, kteří jsou si navzájem sympatičtí, navzájem napodobují svá gesta, mimiku i řeč těla. Pokud budete při líbání postupovat pomalu, uvolněně, dýchat pomalu, budete mít zavřené oči a vychutnávat si každý dotek, váš partner bude podvědomě dělat to samé.

8. Zapojte ruce

Líbání by rozhodně nikdy nemělo být jen záležitostí vašich úst, ale sladit byste s ním měli i své ruce. Dotýkejte se něžně jeho krku, tváře, ramen, nebo kterékoli části těla chcete. Můžete například opřít své ruce o jeho hrudník, bude tak mít pocit mužnosti.

9. Zeptejte se

I když vám to může připadat zvláštní, muži obvykle milují ženy, které ví, co chtějí a nestydí se o to říct. Když mu řeknete, že máte chuť ho políbit, a zeptejte se ho, jestli můžete. Pokud mu své přání pošeptáte do ucha a dotknete se ho přitom zlehka rty, buďte si jistá, že budete slavit úspěch.

10. Líbání a sex

Schopnost dobře líbat může výrazně zlepšit váš sexuální život. Snažte se ale nebrat líbání jako nutnou předehru sexu. Tak ho pouze degradujete. Líbání je plnohodnotnou milostnou technikou, která může stát sama o sobě. A podle toho s ním také zacházejte.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Sexualita