Menu
Úvod  › 

Erotické hry, které vylepší váš sex

Chcete vyzkoušet něco nového, nebo vlít svému ložnicovému životu novou krev do žil? Nemusíte sahat rovnou po kamasutře, stačí zapojit fantazii a vyzkoušet nové erotické hry. Inspirujte se.

Pamatujete si ještě, jak vypadal váš milostný život, když jste spolu začínali chodit? Byli jste na sebe neustále nažhavení a za několik doteků jste byli schopni i vraždit. Vaše ložnicové řádění připomínalo uragán a nemohli jste se od sebe odtrhnout. Pak do vašeho života vstoupila rutina a pod náporem každodenního stereotypu se váš sexuální život smrkl na misionářskou polohu při zhasnuté lampičce.

Vraťte vaší erotice navrátí ztracený lesk smyslné hry. Vpusťte je do své ložnice a dodejte sexuálnímu životu nový rozměr.

Vzrušující doplňky

Doby, kdy jste byli v ložnici odkázáni na gumové robertky vyvedené v neonových barvách, jsou naštěstí už dávno pryč. Zkuste navštívit společně sexshop a zcela určitě si v jejich široké nabídce vyberete. Pokud se nechcete uchylovat ke klasickým vibrátorům, můžete sáhnout po nepřeberném množství různých dalších vibračních hraček. Nemusíte se ani omezovat na vážné hračky a odlehčit vaše milostné hrátky vtipnými erotickými pomůckami. Jestliže si na to troufnete, můžete postoupit na další stupeň a svěřit svému partnerovi ovládání od vibrující hračky, kterou máte zavedenou uvnitř. Vás bude vzrušovat vědomí, že nikdy nevíte, kdy ji zapne a jeho bude dostávat to, že může ovládat vaše vzrušení.

Převlečte se

Udělejte ze sebe někoho jiného a prožijte noc plnou vášnivého sexu. I když vám to může připadat jako dávno přežité klišé, školačka, francouzská komorná, nebo zdravotní sestra vašeho partnera rozpálí. Nemusíte se však uchylovat jen ke kostýmovaným rolím, zkuste se pro jednou prostřídat v dominanci. Pokud jste obvykle v podřízené roli a vystupujete submisivním způsobem, svažte svého partnera a zahrajte si na rozhodnou dominu. Vyzkoušet můžete i lehké SM hrátky. Zavažte svému partnerovi oči, svažte ruce a nechte ho pocítit bezmoc, kdy je vám vydán na milost. Příště si zase můžete role vyměnit.

Hrajte si

Vraťte do vašeho sexuálního života jiskření a zahrajte si hříšné erotické hry. V obchodech objevíte například erotické kostky, na nichž jsou napsána slovesa (polibte, dotkněte se, pohlaďte, sajte apod.), na dalších jsou potom tělesné části (ústa, prsa, zadek atd.). Oprášit také můžete nesmrtelný svlékací poker nebo flašku. Jestliže si troufáte, přizvěte ke hře své dobré přátele, získá tak další netušený rozměr.

Povzbuďte svůj apetit

Ústa hrají při sexu velmi důležitou roli a patří mezi nejvýznamnější erotogenní zóny vůbec. Líbání, lízání a sání bude ještě příjemnější a zajímavější, pokud budete střídat rozlišné chutě. Ozdobte své tělo čokoládou, medem, nebo šlehačkou a nechte svého partnera, aby z vás pochutiny slízal. Použití rukou je přísně zakázáno. Váš erotický život ozvláštní i aromatické masážní či lubrikační gely.

Vzrušující striptýz

Samozřejmě není jednoduché se k němu odhodlat, ale jakmile odhodíte předsudky, rázem pro něj získáte punc femme fatale. Zkuste si sama sebe představit jako sexy striptérku, po které šílí všichni muži, zapomeňte na chvíli na své mindráky z většího bříška či povoleného zadku. Při vaší sexy show to bude to poslední, na co váš partner bude myslet. Profesionální tipy pro striptýz najdete v článku: Naučte se dělat striptýz (viz Související články).

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Sexualita