Menu
Úvod  › 

Průvodce po ženských erotogenních zónách

Ženské tělo je fascinujícím souborem bodů a oblastí, jejichž stimulace může vaší partnerce přivodit neskutečně intenzivní orgasmus a vás katapultovat na pozici nedostižného milence. Nechte se provést po jejích erotogenních zónách.

Její rty

Nemusí být nutně Angelina Jolie, aby jí laskání rtů přivedlo do extáze. Rty vnímá většina žen jako nástroj svádění a s radostí ho použijí k objevování vašeho těla. Zároveň však zbožňují jejich laskání a stimulaci. To je také důvod, proč ženy milují polibky a líbání obecně. Střídejte něžné líbání a vášnivým kousáním a budete slavit úspěch.

Klíční kosti

Ať vám to připadá sebeuhozenější, klíční kosti, jejich okolí a malá prohlubeň vepředu na krku, patří k zaručeným způsobům, jak vzrušit jakoukoli ženu. Je to pravděpodobně proto, že v těchto místech probíhají cévy a tepny velmi blízko pod povrchem kůže a tato oblast kromě toho, že má vyšší tělesnou teplotu (proto si sem také ženy stříkají parfém, aby vynikla jeho vůně), je velmi citlivá.

Její oči

Zkuste takzvané motýlí polibky a dotýkejte se velmi jemně rty jejích řas a očních víček. Nefoukejte, jen nechte volně plynout svůj dech, a uvidíte, co to s ní udělá. Oční víčka, řasy a bezprostřední okolí očí patří k oblastem, s nimiž budete u naprosté většiny žen slavit zaručený úspěch.

Její šíje

Nadzvedněte jí vlasy a přejíždějte jemně nehty po její šíji. Zadní strana krku je vděčnou erotogenní zónou, na kterou zcela jistě zareaguje. Nemusíte se přitom omezovat pouze na romanticky něžnou stimulaci; klidně do hry zapojte i přiměřeně silné kousání a škrábání. Obzvláště vzrušující je v tomto kontextu hranice, kde začínají růst vlasy.

Její vlasy

Vlasy jsou pro symbolem ženskosti a když se jim budete v rámci milostných hrátek věnovat, vaše partnerka to stoprocentně ocení. Probírejte se jimi, pročesávejte je prsty, ale povolené je i tahání. I když vám to možná bude připadat primitivní, pro mnoho žen je velmi vzrušující, pokud si při sexu přitáhnete její hlavu právě za vlasy.

Její prsa

I když pro vás jsou její prsa velmi vzrušující, existuje spousta žen, kterým jejich stimulace nic moc neříká. Zkuste pozorovat její reakce a podle nich se zařídit. Rozhodně však neomezujte své dráždění pouze na bradavky nebo prsní dvorce. Většině žen vyhovuje mnohem víc stimulace celých prsou.

Její bedra

Vzhledem k tomu, že na zádech se nachází nejmenší množství nervových zakončení z celého těla, je s podivem, pro kolik žen jsou právě záda nejsilnější erotogenní zónou. Výsadní místo mezi nimi má potom oblast beder, zvláště pak okolí bederní páteře a dva dolíčky, které mají ženy přibližně v úrovni pasu.

Vnitřní strana stehen

Z jejích nohou je právě vnitřní strana stehen nejcitlivější. Soustřeďte tam svou pozornost a odměnou vám bude její okamžité vzrušení. Nespěchejte a prozkoumávejte jazykem i prsty každý centimetr čtvereční této oblasti. Připravíte si tak ideální podmínky pro vstup do jejího klína.

Její klitoris

Klitoris v sobě obsahuje mnohem víc nervových zakončení než ženská vagína a je na stimulaci také mnohem citlivější. Samozřejmě, že se vaší partnerce líbí, když do ní pronikáte, ale rozhodně byste při tom neměli podceňovat právě roli klitorisu. Jeho citlivou stimulací jí pomůžete dosáhnout velmi intenzivního orgasmu.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Sexualita