Menu
Úvod  › 

Jak ho dokonale uspokojit ústy?!

Ráda bys svého milého uspokojila ústy a tím si mu způsobila slast? Nebojíš se toho? Zkoušíš ráda nové věci? Nemáš zdání, jak na to, aby to bylo nezapomenutelné? Pak je tento článek právě pro tebe.

Strčit si jeho chloubu do pusy a pohybovat hlavou nahoru a dolů, to není nic složitého. Stačí se hlídat, abys to nepřehnala a neozval se dávicí reflex. Většině mužů to stačí, nepotřebují nic extra. Ale pokud máš pocit, že zrovna ten tvůj by rád něco trošku vášnivějšího, přečti si pár mých rad a tipů.

Nevěnuj se jen jeho penisu! Součástí jeho intimních partií není pouze penis. Zajímej se také o jeho varlata - můžeš je sát, jemně mačkat rukou, lízat, pohrávat si... cokoliv tě napadne.

Nezapomeň na jeho zadek! Ne každý muž to má rád, ale můžeš to zkusit. Nemyslím tím "kroužit kolem řitního otvoru prstem", ale pěkně zatnout nehty do jeho hýždí. Samozřejmě si dávej pozor, abys to nepřehnala a neměl tam poté stopy krve. Ale také škrábání může přivést do celého aktu ještě více vášně.

Opusinkuj ho od hlavy až k patě! Všechno to nebude jen o samotném orálním sexu, existuje spousta hrátek okolo. Můžeš mu rozdat pár pusinek na břicho a jít níž a níž.

Hlavně se nepozvracej! Rozhodneš se, že v rámci uspokojování si zkusíš jeho penis dát co nejhlouběji do krku? Nepokoušej nic, co nemůžeš zvládnout. Dávicí reflex si musíš natrénovat, jak jej zvládat. Ale pokud natrénovaná nejsi, nedopadla by to dobře. Navíc nejvíce nervových zakončení se nachází na samotné špičce penisu (na žaludu) a tam to pro tvého miláčka také bude nejpříjemnější. Můžeš zkusit kroužit špičkou jazyka, jemně sát nebo se jen tak o něj otírat pysky rtů. Určitě mu to způsobí větší slast, než ho mít až u tebe v žaludku.

Střídej ruční a ústní práci! Po chvíli tě začne bolet pant při otevírání pusy, potřebuješ se nadechnout... v pořádku, nikdo tě nemůže nutit, abys ho uspokojovala 2 hodiny. Jednoduše občas mu pohoň rukou, a pak se zas vrhni na práci pusou. Střídej to a budou vaše hrátky peprnější.

Vzrušující to bude hlavně mimo postel! Neboj se experimentovat a zkoušet. Postel je sice pohodlná, ale čas od času by to chtělo něco opravdu vzrušujícího. Co třeba zkusit výtah, chodbu v domě, hromadnou dopravu, park, kabinku v obchodě... Ve fantazii se meze nekladou.

Na pomoc si můžeš přizvat i pomůcky! Existují již desítky druhů erotických pomůcek, které ti pomohou ho uspokojit. Porozhlédni se po nich. Sleduj jeho reakce. Poznáš tak, co se mu líbí a co se mu moc nezamlouvá a podle toho se budou odvíjet tvé další kroky. Pokud ti zavzdychá, zavře oči a bude se blížit k vyvrcholení - je to signál, že svou práci děláš dobře.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Sexualita