Menu
Úvod  › 

Jak okořenit váš sex?!

Stereotyp je nuda. Koho by bavilo stále to samé? Dokud jste mladí, rozhodně byste měli zkoušet experimentovat. Objevujte, co vám vyhovuje, co je dobré a učte se novým věcem. Život je příliš krátký, tak si ho užívejte plnými doušky.

Máš pocit, že by váš sex potřeboval krapet okořenit? Rád bys zkusil něco nového, ale netušíš co a jak? Připravila jsem si pro tebe pár tipů.

1) Vyzkoušejte nové polohy! Neustále akorát střídáte, kdo bude nahoře? Přidej trochu fantazie do vašeho sexu. Pro takové účely byla stvořena kniha kámasútra. Samozřejmě zvol polohy, které nejsou jen pro jogíny a nepřijdou ti až tolik šílené. 2) Vyzkoušejte nová místa! To bys nevěřil, kde všude se dá provozovat sex. Tady je pár tipů:

  • ve vodě (ve vaně, vířivce nebo na bazéně)
  • v přírodě, parku, na pláži
  • ve sklepě nebo v kolárně
  • v dopravních prostředcích (vlak, autobus nebo osobní auto)
  • v práci nebo ve škole

3) Vyzkoušejte nové hračky! Zainvestuj do erotických pomůcek. Můžete si společně vybrat nějakou, která vám bude vyhovovat, nebo svou přítelkyni překvap. Ačkoliv je vibrátor smýšlen jako pomůcka, pokud muž není na blízku. Když ji s tím trošku pomůžeš, bude to zábava. Vyzkoušet můžete také vroubkované kondomy nebo třeba vibrační kroužky či vajíčka.

4) Zahrajte si na role! Co takhle učitelka a zlobivý student? Pokud vám to ale přece jen přijde trošku směšné, zvolte něco běžnějšího. Nech se inspirovat knížkou 50odstínů šedi. Taková pouta a lehké pošimrání bičíkem může být velmi vzrušující.

5) Kup ji sexy prádélko! Svou ženu potěšíš i krásným kouskem do jejího šatníku. Nezapomeň nejprve očíhnout její velikost, abys nenarazil! To by nebyla moc příjemná záležitost. Ona bude ráda za dáreček a ty budeš ještě nažhavenější z toho, jak je rajcovní. Samozřejmě je vše o domluvě! Nikdy nezapomeň se svou milou o všem diskutovat. Nikdo by v posteli neměl dělat nic, co je mu nepříjemné. Nenuť ji do ničeho a raději opatrně po kousíčkách zkoušejte, co se vám oběma líbí.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Sexualita