Menu
Úvod  › 

Jak poznáš, že jsi ta druhá? Odhal nevěru!

Máš podezření, že ve vašem vztahu se nacházejí 3 osoby? Zdravá žárlivost je přirozená a normální, jednoduše se bojíme, že přijdeme o člověka, kterého milujeme. Nejhorší verzí je, pokud je žárlivost oprávněná.

Jak poznáš, že si našel milenku? Jaké jsou typické znaky? Každý muž prožívá a maskuje podvádění jinak, ale třeba ti zrovna tyto znaky pomohou jeho nevěru odhalit!

Pořád čumí do mobilu! Ach, ty moderní technologie. Kde jsou ty časy, kdy se dopisy posílaly přes holuby? Teď je velmi snadné si někoho najít přes internet a udržovat se s ním v kontaktu. Neustále mu pípá mobil, a když se zeptáš, kdo píše, tak odpoví, že někdo z práce, že to není nic důležitého a že dotyčného neznáš? To jsou ony znaky nevěrníka.

Shází se s lidmi z minulosti! Najednou jde na kávu s bývalým spolužákem, s kterým se dlouho neviděl. Začíná být velmi společenský, protože je pořád pryč s někým. Jen jestli náhodou to není stále ta jedna a ta samá osoba.

Jezdí na pracovní cesty! Ne jen ve filmech a seriálech to takto chodí. Podvodníci si vymýšlejí, jak jedou na pracovní cestu nebo začnou chodit do imaginárního kroužku.

Začal o sebe až přehnaně pečovat! V koupelně tráví čím dál více času. Ráno se chystá 2hodiny, koupil si nový parfém, pořád se sprchuje a umývá si vlasy. Dokonce si objevila v jeho skříni novou košili! Máš prostě pocit, že se ti mění před očima. Jakoby se chtěl někomu zalíbit...

Dává si pozor na své věci! Jakmile mu sáhneš na cokoliv, co je jeho, začne vyvádět, křičet a bere ti to z ruky. Co kdyby náhodou byl někde důkaz?! Je obezřetný.

Je často podrážděný! Reaguje podrážděně, nechová se už tolik zamilovaně, ale spíše jakoby tě měl jistou a to vše se odráží i na vašem sexuálním životě. Nechce s tebou spát. Je pořád unavený z práce nebo ho jako správnou babu bolí hlava.

Občas se chová, jakoby měl špatné svědomí! Na druhou stranu chvílemi dostane náladu, kdy má potřebu ti všechno vynahrazovat. Jen tak ti koupí nějaký dáreček, chce s tebou něco podniknout... Prostě má černé svědomí a potřebuje mu ulevit. Škoda jen, že celou dobu v kině bude jakoby myšlenkami nepřítomný. Tyto znaky samozřejmě nemusí hned znamenat, že tě tvůj drahý podvádí. Jen jsou to jedny ze signálů nevěry, které se mohou objevit.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Nevěra partnerů