Menu
Úvod  › 

20 signálů, že je vám nevěrný

Vyvolává malicherné spory, přestal si vámi povídat, už vám neskládá komplimenty a má velmi podivný časový rozvrh. Možná je vám nevěrný.

Máte podezření, že vám váš drahý zahýbá, ale při činu jste ho nikdy nechytila? Následujících dvacet podezřelých příznaků, které mohou na nevěru poukazovat, sestavili psychologové z Marymount Manhattan College na základě doposud provedených výzkumů:

1. Vás partner je k vám mnohem pozornější než obvykle. Je to způsobeno pocity viny, které má, a toto chování se objevuje nejčastěji v raných fázích nevěry. Spolu s tím, jak poměr pokračuje, tento zájem partnera postupně klesá.

2. Začne vás zásobovat množstvím dárků. Jde o chování, které je opět motivováno pocity viny. Tím, že vás zahrnuje dárky, konejší své špatné svědomí.

3. Chování vašeho partnera se najednou zničehonic změní a vy máte pocit, že něco není v pořádku. Spolehněte se na své instinkty, které vás většinou upozorňují na pravdu, kterou si nechcete připustit. Vy sama nejlépe znáte zvyky, rituály a chování vašeho partnera, takže náhlé změny si velmi pravděpodobně všimnete.

4. Váš partner neustále vyvolává hádky a malicherné spory. I když nemá žádný pořádný důvod, neustále má s něčím problém a přikládá důležitost naprostým banalitám. Je to proto, že k vám chová ambivalentní pocity a hledá důvod, proč by vás mohl přestat mít rád.

5. Kdykoli se pohádáte, mluví o ukončení vašeho vztahu. Navrhuje, že byste si mohli dát pauzu a podobně. Místo toho, aby se snažil problémy řešit, vyhledává příležitost, jak by mohl váš vztah ukončit, aby měl volné ruce.

6. Začal být velmi náladový. Je zcela nevyzpytatelný, zničehonic vybouchne a ztropí scénu, pak se zase pro změnu topí v depresích. Neví si rady se svými emocemi, jak se v něm střídá euforie a obavy z prozrazení.

7. Přestal si s vámi povídat. Sice spolu žijete, ale téměř spolu nemluvíte. Vaše konverzace se pohybuje téměř výhradně v hranicích, co je potřeba zařídit, zaplatit a vyřešit. Osobnějším hovorům mezi vámi dvěma odzvonilo.

8. Jeho zájmy se najednou výrazně změnily. Například doposud poslouchal rockovou hudbu a najednou se nemůže nabažit hiphopu, o kterém si ještě před půl rokem myslel, že jde o hlavní město Havaje. Je pravděpodobné, že náhlá změna zájmů má původ v jeho nové známosti.

9. Najednou si není jistý, že je dostatečně přitažlivý a neustále z vás láme ubezpečení, že vypadá stále dobře. Zvyšuje si totiž sebevědomí pro svou milenku.

10. Začal se nadměrně zajímat o svůj vzhled. Ačkoli si ještě nedávno zálibně popleskával své pivní břicho, najednou začal sportovat a snaží se zhubnout. Lije na sebe litry parfémů a výrazně obnovil šatník.

11. Vám i vašim dětem věnuje najednou výrazně menší pozornost a tráví s vámi méně času.

12. Začíná tajnůstkařit. Na počítači, který byl volně přístupný, se náhled objeví heslo. Odchází telefonovat pryč z místnosti, ve které se nacházíte. Je jasné proč.

13. Střeží si před vámi i osobní prostor. Zavírá dveře koupelny, převléká se v soukromí, snaží se nezůstat s vámi o samotě. Vyhýbá se k intimnostem k s vámi.

14. Přestal vám skládat komplimenty. Nevšimne si, že jste se právě vrátila od kadeřníka, zhubla jste, nebo jste si koupila nové šaty.

15. Už vám neříká, že vás má rád. Přestal se všemi vyznáními.

16. Nechce se mu příliš plánovat do budoucna a všechny plány mají pouze krátkodobý horizont. Vymámit z něj například rozhodnutí ohledně dovolené je téměř nemožné.

17. Neustále mluví o vztahových problémech, se kterými se potýkají jeho kamarádi, známí a kolegové. S velkým gustem také probírá nevěry, které se ve vašem okolí objeví. Utěšuje tak své vlastní špatné svědomí.

18. Mnohem víc času tráví se svými přáteli než s vámi.

19. Na jeho účtu se objevují nenadálá vydání, která vám nedokáže vysvětlit. Pravděpodobně se jedná o peníze na dárky a pozornosti pro jeho milenku.

20. Jeho časový harmonogram je víc než podivný. Neustále se objevují nějaké přesčasy v zaměstnání, neočekávané akce a setkání.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Ženy špehují častěji než muži
Test: Podvádí vás?
Test po nevěře: Máte mu dát druhou šanci?
Monogamie versus nevěra: Proč podvádíme?
K fraktuře penisu dochází nejčastěji při nevěře