Menu
Úvod  › 

6 typů nejčastějších nevěrníků

Lovec, bolestínek, hodný kluk, profesionál, či fetišista. Představujeme vám nejčastější typy nevěrníků. Seznamte se.

1. Lovec

Flirt, potažmo nevěra, je pro ně jakýmsi druhem zábavy a hlavně ujištění se o své vlastní hodnotě. Potřebují si pohladit ego, proto jsou jejich "oběti" jen zřídkakdy silné osobnosti, ale spíše jde o labilní a submisivní ženy. Většinou jde o muže s úspěšnou kariérou, vysoce postavené, kteří si začnou se svou sekretářkou, servírkou v baru a podobně. Jsou zvyklí, že se všechno točí kolem nich a jejich potřeb a v podstatě vůbec nechápou, proč kolem odhalené nevěry dělají jejich partnerky takový povyk, vždyť jim to vynahradí drahými dárky.

2. Hodný kluk

Nenajdete lepšího posluchače, trpělivější ucho a širší rameno, když potřebujete pomoct, nebo se potřebujete vyplakat. Vyslechne vás, utěší, podpoří, můžete s ním mluvit o všem a jen tak mimochodem vás políbí do vlasů a když už jste si tak blízcí, je přece jednoduché udělat ten krok přes tenkou hranici mezi přátelstvím a přitažlivostí. To, že je momentálně zadaný mu nijak nebrání a vy na to ráda zapomenete, protože v tom okamžiku věříte, že jste si skutečně blízcí. Nicméně po sexu se tak nějak vzájemně vzdálíte.

3. Bolestínek

Jeho život nestojí za nic. Jeho žena mu nerozumí a žijí spolu už jen víceméně ve formálním svazku. Potřebuje utěšit a pofoukat bolavé srdíčko. V podstatě mu na celém světě nerozumí nikdo tak dobře jako vy. Pomaličku vás manévruje do role své zachránkyně a spřízněné duše, až je téměř nemožné odmítnout jeho pokusy o sblížení. Jenže pak najednou procitnete, zjistíte, že vaše aférka trvá už několik let a on se stále nemá k rozvodu, protože sice s manželkou žijí v tom formálním svazku, ale stále má řadu výmluv, proč ji nemůže opustit.

4. Prospěchář

Je úplně jedno, jestli jste o dvacet let mladší nebo starší než on, tlustá, hubená, bohatá nebo chudá. Začne si s vámi jen pokud mu z toho plyne nějaký prospěch. Ať už je to zvýšení sebevědomí, materiální výhody, nebo sexuální prožitky, které mu vlastní partnerka odpírá.

5. Profesionál

Tento typ nevěrníka je ztělesněním macha. Nehledá lásku, city jsou mu úplně ukradené, jediné, co ho zajímá je další exemplář do jeho sbírky. Ví přesně, co má říct a co udělat, aby vás dostal do postele. Dá vám pocit, že jste královnou a jedinou na světe. Ale jakmile se s vámi vyspí, jeho zájem okamžitě opadne. Doma má totiž krásnou ženu, krásné děti a spořádanou domácnost, kterou si za žádnou cenu nenechá narušit a nikdy nedopustí, aby o ni přišel. Vy jste pro něj prostě jen další zářez na pažbu.

6. Fetišista.

Tohle je velmi specifický druh nevěrníka, jakýsi labužník mezi nevěrníky. Specializuje se například na dlouhonohé, blondýnky, nebo jiné krásky. Nemůže si zkrátka pomoci a touží ochutnat i další pomyslný kousek dortu. Co když to právě s touto bude úplně jiné a on by měl o onen zážitek přijít. Nikdy neuvažuje o tom, že by se rozvedl, nedokáže jen odolat svým chutím.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Monogamie versus nevěra: Proč podvádíme?
5 signálů, že kromě vás chodí ještě s jinou
Proč jsou muži nevěrní: Podvede i vás?
5 důvodů, proč jsou muži nevěřní
8 faktů o nevěře, které vás překvapí
Test: Kolik toho víte o nevěře?